25 amper sigorta

Tolgayusuf

Üye
Sigorta da 25 amper yazan sigorta atıyor sigorta ya bağlı olan iki adet çay semaveri büyüklerinden bir yemek isiticisi iki tane UFO ısıtıcı Bir tane de küçük dolap yemek ısıtıcı ufolar ve çaydanlık lar hepsini calistirinca bir süre sonra atıyor sigorta mı bozuk yoksa yük fazla mı ne yapmam lazım 25 amper sigorta yi çıkarıp 32 amper taksam olur mu

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Arabanızın frenleri bozulduğu zaman müdahale edecek cesareti kendinizde buluyorsanız bunu da çekinmeden yapın .

Muhtemelen,32 de atacak ! Tesisatınızı,bilen bir elektrikçiye inceletmenizde yarar var.Aksi halde,yangın çıkmasına sebep olabilirsiniz.
Tesisat kabloları 3*2.5 zayıf kablo Yok ben sadece öğrenmek istiyorum illa yapacam maksadıyla sormadın tesisat da Bir sıkıntı Yok önceden atma olmuyor du şimdi atma sebebi iki tane UFO bağladık aynı sartele oyuzden diye tahmin ediyorum

Arabanızın frenleri bozulduğu zaman müdahale edecek cesareti kendinizde buluyorsanız bunu da çekinmeden yapın .
Yani olur mu olmaz mı ne yapmam gerekiyor bulunduğumuz yere Bir elektrik inin gelmesi 20 günü alır öyle Bir yerdeyim şuan yardım ederseniz çok sevinirim

Elektrikçi değilseniz hiç dokunmayın ; kullandığınız yükleri aynı anda devreye almayın . Zaten apartman dairesi için sayaç sigortası 25 A iken 32 A sigorta takmak gibi bir çözüm olamaz.

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri