220 wolt motor kumanda bağlantısı

Cewo26

Üye
Merhaba arkadaslar elimde ufak bir vinc motoru var kumandasını motordan kestik fakat tekrar nasil baglanıcagini beceremedim motorda 220 wolt girisi olan bir kablo ve kumandaya giden 4 lü bir tane daha kablo var fakat kumandada topraklama dahil 7 tane giris var 7 kablodan hanginlere baglamam gerektigini nasıl cözebilirim fotograflari paylastim yardimci olursanız sevinirim.

Ekli dosyalar

• 1457962973961.jpg
    1457962973961.jpg
    53.7 KB · Görüntüleme: 64
  • 1457962989942.jpg
    1457962989942.jpg
    25.2 KB · Görüntüleme: 58
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhaba arkadaslar elimde ufak bir vinc motoru var kumandasını motordan kestik fakat tekrar nasil baglanıcagini beceremedim motorda 220 wolt girisi olan bir kablo ve kumandaya giden 4 lü bir tane daha kablo var fakat kumandada topraklama dahil 7 tane giris var 7 kablodan hanginlere baglamam gerektigini nasıl cözebilirim fotograflari paylastim yardimci olursanız sevinirim.

kestiğin kabloları birbirine ekle

Ekleyemiyorum hepsinin rengi aynı

o zaman kabloda numara vardır ?? onlara bak.

Numara falan hic bisey yok motora 2 tane kablo gidiyo birisi enerji girisi digeri kumanda kumanda girisinden 4 tane kablo cikiyo ama kumandanin kablosunda 6 giris var

kumandanın içinin resmini çek bakalım bir motordaki kablolar renk li

Aynen hocam yukariya yük cekicek harc falan

Kardeşim kabloların hepsi aynı renk olma şansı yok.illa hepsi aynı diyorsan ek vardır Eke kadar kablo takip et

Hepsi ayni renk hocam eke kadar takip etmeyi düşündüm ama bunun icin cok gecti çünkü kumandanin dibindn kesmistim kabloyu kumandayı actık sadece 4 kablo takılı ondada kalanlar bostaymis sorunu çözdük teşekkürler yardimlariniz icin

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri