22 kw motor için sürücü seçimi hk?

22 kw 43A motor için en hesaplı ve en verimli driver nedir sizce ?:)

Selamlar,
Herkes sorunuza direkt bazı markaları söyleyerek cevaplamaya çalışmış. Bu şekilde yaklaşım kesinlikle yanlış.. İlk soru "UYGULAMA NE" olmalıydı...

Uygulamanız fan, pompa ise seçilmesi gereken sürücü tipi farklı olur, mixer,vinç tarzı bir uygulama ise seçilmesi gereken sürücü farklı olur.. Marka olarak değil.. Motorun cekeceği max akım referans alınmalıdır. Aksi takdirde, alacağınız X firmasına ait bir sürücü, yanlış seçim sonucu çalışmazsa o marka kötülenir.

Uygulama hakkında bilgi verebilirseniz sürücü seçimi konusunda yardımcı olmaya çalışırım

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
arkadaşlar size bir sorum olacak.45kw lık bir generatör var.bir tesisi besliyor.ilk devreye alındığında frekans 47-48 lere,gerilim 280-300 lere düşüyor.birkaç saniye sonra generatör su alarak frekans ve gerilimi dengeliyor.bir yük çıktığında da frekans 53-54 gerilim 420-460lara kadar çıkıyor.bazen frekans ve gerilim çok yüksek veya düşük oluyor.çıkış gerilim ve frekansını normal sabit yapmak istiyorum.ne tür bir cihaz kullanmalıyım.yardım.

Danfoss veya Schneider arasında tercih yapmanı tavsıye edebilirim

ld daha iyi basit kullanımı ve ucuz

22 kw motoru sargıya gönderdim geldikten sonra invertör arıza geçti neden olabilir

22 kw motoru sargıya gönderdim geldikten sonra invertör arıza geçti neden olabilir

kesinlikle izolasyon zayıflığı başımıza geldi sarımı çok dikkatli ve düzenli yapılması gerekli bir sipir bile fazla olmayacak şekilde ve izolasyonu iyi olacak

ayrıca sürücü seçimi uygulamaya göre değişir kullanılan alan sarsıntılımı tozlu mu nemli mi bunlar çok önemli

kullancan yere göre değişir.maliyet acısından ls ip5 düşüne bilirsin.

Teco n3 serisi fiyat olarak uygundur,denemeni tavsiye ederim.

Arkadaşlar Türk yapımı bir sürücü yok mu? Kullanan varsa deneyimlerini aktarbilir mi?

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri