2011 Dikey Geçiş Sınavına Hazırlananlar...

zb_meqan

Üye
Merhaba arkadaşlar konu başlığındada belirttiğim gibi Lisans öğrenmine devam etmek için yapılan 2011 DGS sınavına hazırlanan arkadaşlar bilgi ve tecrübelerini bu konuda paylaşırlarsa sevinirim :)
Benin myo bölümüm elektrik 2011 DGS sınavına ilke kez giricem 21 yaşındayım :)

mehmet ışık 1987 doğumluyum okul hayatına ara vererek devam ettim ön lisans mezunuyum dgsye hazırlanıyorum mersin uni end. elektronik mezunuyum yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim
:D

Hazırlanan arkadaşlar, nasıl hazırlanıyorsunuz? Kursamı gidiyorsunuz, evdemi hazırlanıyorsunuz?

2010 end. elektronik myo mezunuyum.bende dgs ye hazırlanmak için kursa girmeyi düşünüyorum...herkese başarılar..

arkadaslar sıkıntı yapmanıza gerek yok onceden 3 girme hakkınız vardı şimdi istediginiz kadar gire bilirsiniz benim duydugum dgsye en cok ogrenci sokan dersane ve yayınlar tasarı dersanesi ve yayınları .hepinize şimdiden basarılar diliyorum fakat işle bir arada yurumuyor 1 yılınızı goze alıp cok sıkı çalısmalısınız elektrik elektronik icin hemen hemen fule yakın cıkarmalısınız ayrıca okul basarı puanınızda cok onemli eger okul birincisiyseniz bu sizin icin avantaj hepinize basarılar

Arkadaşlar DGS ile ile ilgili ne merak ediyorsanız sorabilirsiniz hepsini cevaplarım :)

Arkadaşlar ben 2 yıllıkta hala okuyorum ama 2 yıllığı zor bitirenler 4 yıllık hiç bitmez ümitsizlik vermek isteme ama benim şükür alttan dersim yok fakat düz lise çıkışlı mühendislikte okuyan çok kişi okulu uzatıyor ayrıca orayı bitirincede piyasa mühendis dolu bide yüksek lisans ister ii düşünün derim.

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Geri