2. Yorum Otomasyon Renkli Ekran PLC Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Murat

Site Yetkilisi
Yönetici
Site Yetkilisi
KontrolKalemi.com ve Yorum Otomasyon işbirliğiyle ;

1 Forum Üyemize Unitronics Vision 350 Renkli Ekran PLC Hediye Ediyoruz.

Ürün Detayları için: Unitronics Vision 350 Sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

- Çekilişe 10 mesaj üzeri mesaja sahip ve forumumuza 1 Şubat 2014 tarihinden önce kayıt olan üyeler katılabilir. Bu şartları taşımayanlar çekiliş programında otomatik olarak elenmektedir.

- Konuya birden fazla mesaj yazan üyelerin hiçbir mesajı dikkate alınmayacaktır.

- PLC kazanan üyelere hediyeleri ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

- Bu konunun altına katılmak istediğiniz çekilişi aşağıdaki şekilde belirtebilirsiniz. Mesajlarınızı aşağıdaki gibi belirtmeniz önemle rica olunur.

Yorum Otomasyon PLC çekilişine katılmak istiyorum

- Daha önce düzenlenen çekilişlerde plc kategorisinde plc kazanan üyeler bu çekilişe katılamazlar. (önceki çekilişlerde plc kazanıp da iletişim bilgilerini göndermeyenler de dahil)

- Çekilişler bilgisayar ortamında yapılacak olup, çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü video olarak kaydedilecek ve konuda yayınlanacaktır.

- Yukarıda bulunan şartları göz önüne alarak bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi 26 Mart 2014 tarihine kadar belirtebilirsiniz. Çekiliş sonuçları ve çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü en geç 1 Nisan 2014 tarihine kadar konuya eklenecektir.

Yarışmalar ile ilgili duyurular ve etkinliklerimizi facebook sayfamızı beğenerek takip edebilirsiniz. Otomasyon"https://www.facebook.com/kontrolkalemicom"]KontrolKalemi Facebook Sayfası[/URL]

Etkinlik sponsoru ;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri