2. Siemens WINCC Scada ve Siemens S7-1200 PLC Eğitim DVD Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volcanoos

Katılımcı Üye
KontrolKalemi.Com ve Scada-Plc.com işbirliğiyle düzenlenen çekilişle 3 forum üyesine Siemens WINCC Scada ve Siemens S7-1200 PLC (her üyeye 2 DVD) eğitim DVD'leri hediye edilecektir.

-Çekilişe 10 mesaj üzeri mesaja sahip ve foruma Eylül 2011 tarihinden önce kayıt olan üyelerimiz katılabilir.

-Üyeler DVD kazandıktan sonra kendilerine verilecek olan linkten DVD'yi indirecekler ve kendilerine verilecek olan şifre ile kurulum yapabileceklerdir.

-Çekiliş konusuna birden fazla mesaj yazan üyelerin hiç bir mesajı dikkate alınmayacaktır.

-Bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi aşağıdaki şekilde belirtebilirsiniz.

Siemens WINCC Scada ve Siemens S7-1200 PLC eğitim DVD çekilişine katılmak istiyorum

-Çekilişler bilgisayar ortamında yapılacak olup, çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü video olarak kaydedilecek ve konuda yayınlanacaktır.

- Yukarıda bulunan şartları göz önüne olarak bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi 15 Kasım Salı günü saat 23:00'a kadar belirtebilirsiniz. Çekiliş sonuçları ve çekiliş sırasında ki ekran görüntüsü konu kapandıktan sonraki ilk hafta içerisinde konuya eklenecektir.

- Scada ve PLC eğitim DVD'leri hakkında detaylı bilgiyi
Scada-Plc.com adresinden edinebilirsiniz...

Siemens WINCC Scada ve Siemens S7-1200 PLC eğitim DVD çekilişine katılmak istiyorum

Siemens WINCC Scada ve Siemens S7-1200 PLC eğitim DVD çekilişine katılmak istiyorum..

Siemens WINCC Scada ve Siemens S7-1200 PLC eğitim DVD çekilişine katılmak istiyorum.

Siemens WINCC Scada ve Siemens S7-1200 PLC eğitim DVD çekilişine katılmak istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri