2. Siemens S7 1200 PLC Programlama Eğitimi Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

volcanoos

Katılımcı Üye
KontrolKalemi.com ve PLC Merkezi işbirliğiyle düzenlenen çekilişle 1 forum üyesine S7 1200 PLC Programlama Eğitimi hediye ediyoruz. Çekilişe katılma şartları aşağıda belirtilmiştir.

- Çekilişe 30 mesaj üzeri mesaja sahip ve forumumuza Kasım 2010 tarihinden önce kayıt olan üyeler katılabilir.

- !!! ÖNEMLİ : S7 1200 PLC Programlama Eğitimi İstanbul / Maltepe'de yapılacaktır. Ulaşım ve konaklama masrafları kazanan kişiye ait olacağından dolayı çekilişe dahil olmak isteyen üyelerin bunu dikkate almaları gerekmektedir.

- Konuya birden fazla mesaj yazan üyeler, yarışmaya katılmaya hak kazanamaz.

- Bu konunun altına çekilişe katılmak istediğiniz aşağıdaki şekilde belirtmeniz önemle rica olunur.

S7 1200 PLC Programlama Eğitimi Çekilişine katılmak istiyorum

- Çekilişler bilgisayar ortamında yapılacak olup, çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü video olarak kaydedilecek ve konuda yayınlanacaktır.

- Yukarıda bulunan şartları göz önüne olarak bu konunun altına çekilişe katılmak istediğinizi 30 Kasım tarihine kadar belirtebilirsiniz. Çekiliş sonuçları ve çekiliş sırasındaki ekran görüntüsü 1 Aralık tarihinde konuya eklenecektir.

- S7 1200 PLC Programlama Eğitimi için ayrıntılı bilgiler linkte yer almaktadır.

S7 1200 PLC Programlama Eğitimi Çekilişine katılmak istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri