2 adet sensörlü lambaya 2 adet wcdeki aspiratörü bağlamak

zaferge

Üye
arkadaşlar merhaba,

erkek ve bayan wc lerinde bulunan sensörlü armatürler on olunca aynı yerlerdeki aspiratörler bu hareket sayesinde yanacak şekilde kontaktörlü bağlantı şeması lazım yardım ederseniz sevinirim.. tşk...

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Evet bilen varsa yardımcı olsun bende merak ettim :D

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba,

erkek ve bayan wc lerinde bulunan sensörlü armatürler on olunca aynı yerlerdeki aspiratörler bu hareket sayesinde yanacak şekilde kontaktörlü bağlantı şeması lazım yardım ederseniz sevinirim.. tşk...
sensör çıkışlarından kontaktörü çektirip aspratörü bağlıyacan şemaya gerek yok.kontaktör bağlantısını bilmiyorsan zaten şemada olsa yapamazsın slm

sensör çıkışlarından kontaktörü çektirip aspratörü bağlıyacan şemaya gerek yok.kontaktör bağlantısını bilmiyorsan zaten şemada olsa yapamazsın slm

evet ama fotosel lambanını içini açma sansı varmıki bağlantı yapsın durumu bilmiyorum yani içi açılabilir niteliktemi oluyor

Selam , armatür de bulunan lambanin duyuna gelen faz ucunu kontaktörun A1 ucuna gir A2 ucuna da nötru gir bu şekilde lamba yandıgi anda kontaktorde çekecektir (sensör çıkışının faz olduğuna emin ol ;-) ) saygilar

device_name Cihazımdan your_app_name ile gönderildi

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri