2.5 inç harici hdd y kablosu ile besleme

sizin daha önce aldığınız kablo ile çalışmadıysa bununlada çalışmaz kabloyu nereden aldınız bende adaptörsüz usb çoklayıcı var verimsiz oluyor link verirmisiniz
Hocam arama motoruna usb y kablo yaz heryerde var bulursun

Arkadasim merhaba bu sikinti bendede vardi.Normal olarak sana soyle soyliyim.Gucu yetmedigi icin benim tb den tik tik ses geliyordu.bu sorunu kisa hdd kablosu ile cozdum.bendede seninde resimdeki gibi kablo vardi uzunu.ayni sikintiyi casper n240 laptoptum var usb ler calistirmiyor otg ile mini usb uzerinden bagliyorum amper degerleride ayni tabi bunu casper teknik servis soyluyor.

Aldigin urun harici adaptor ile besleniyor dimi?Adaptor yoksa kullanma tb in ntfs formatini bozuyor cok sacma bi durum.
Teşekkürler hocam yanıtın için, aynı sorunu bendede yapıyordu tık tık diye sesi biraz paraya kıyıp kaliteli bir adaptörlü usb hub aldım artık telefonda bile kullanıyorum hdd leri sorunsuz çalışıyor. :) ama televizyonumda akıllandı galiba artık direkde çalıştırıyor hdd yi. O kadar uğraştan sonra acıdı galiba halime :D

bende wd element 2tb var birtanede 1tb var onun kutusunu harici almıştım ikiside 2.5 inç laptop da sorunsuz çalışıyorlar tv de denemedim benim sorunum usb çoklayıcı vardı mouse klavye usb ses kartı nı takınca seste dalgalanmalar oluyordu bende adaptörlü usb çoklayıcı aldım boşuna para verdik o y kabloyu önceden görseydim alırdım
Kaliteli bir adaptörlü usb hub alırsanız sorunuz kullanabiliyorsunuz. Yeni televizyonlarda hdd ler için ayrı usb girişi var artık biraz daha güçlü akım veren ama televizyonunuz benimki gibi biraz eskiyse arkasında tek usb girişi varsa 2,5 inç hdd lerde sorun yaşayabilirsiniz. O zamanda _weron_ dediği gibi kısa kablo yada adaptörlü usb hub kullanmanız gerekir.

normalde 2.5 inç diskleri tv olsun pc olsun direk çalıştırır harici beslemeye gerek duymaz ben adaptörlü usb çoklayıcı aldım laptop ta kullanıyorum laptop un kendi klavyesini ses kartını kullanmıyorum bide kablosuz mouse ve usb tv kartı var çok kablo karmaşası olduğu için aldım şimdi sorun yok

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,906
Son üye
maniacrelax

Yeni konular

Geri