18F46K22 ileri pic

Yazdım ya arkadaşım okumuyor musun ?
Pickit in içerisine , zaten var benzeri değiştir de kaydet.

Ankara'da bilen birimi var yoksa bana atfedilen "Kendin çalıp kendin oynamışın.Banada oluyo bazan.." şeklinde yazılan Türkçe bozukluğu cevapta olduğu gibi bana benzetilen birimi var.

Sen hala programı atamadın mı ?
PK2 ile devre bağlantı şemasını eklesen ?..

Dat dosyasını değiştirdiğimden beri yanıt vermiyor diye donup kalıyor bundan önce bari basit Picler tanıyordu, 16f84a, 628a, 877a gibi şimdi tık yok.yada benim pickit2 arızalandı.

Son düzenleme:
Yanlış bir şeyler yapıyorsun.
Her şeyi sil , sonra pk2 yazılımını ( verdiğim ) yükle , sonra kurulduğu yeri bul sonra oraya verdiğim .dat dosyasını yapıştır , değişimi onayla ( pickit2 yazılımı açık ise değişim olmaz - kapatmalısın ).
Yazılım orijinal microchip , .dat dosyası orijinal microchip , bu şekilde kullanan nette yığınla insan var.

Pickit 2 ile bağladığın devrenin şemaları devlet sırrı değilse buraya eklesene.

şirket ismi vermek istemediğimden hocam bu konuyu yazamamıştım TEKO diye eğitim setleri üreten 1 firma var.TekoPİC PİCKİT2 yazıyor branner herhalde ama teknik eksiklik var smd yollara normal kılıflı malzemeleri takmışlar bu sebeple yollar atıyor bu 2. kitim diğerininde yollarında sorun oldu geri verdim.şemayı çıkar maya uğraşmadım ısrar ederseniz kiti vereyim bakın.ama verdiğiniz txt de bu pic geçmiyordu zaten. Her halükarda olmaz gibi duruyor pickit3 devresi lazım yada uygun fiatta satılık. Yarışmada Pickit3 olsa keşke siz onursal üyesiniz yarışma teklifinde bulunsanız kabul olurmu. Cevaplarınız için teşekkürler hocam özelden mesaj atsanız.

resimleri bu
09122014630[1].jpg
09122014631[1].jpg
09122014632[1].jpg

Of ki ne offf,
Brener ne alaka ?
Marka önemi yok hepside kopya , yazılım zaten microchip den.
Resimden gördüğüm eski bir tip yada neyse düzgün clonelerde malzemeler smd dir ve böyle karışık değildir , yakışıklı gözükür.

Yolları nasıl kaldırdın merak ettim şimdi.

Ne işin var yollarla , söylediğin pic zif soketle kullanılmaz.
Zif sokete her chip aynı şekilde bağlanmaz , üreticinin gösterdiği şekilde takılır sokete.
46k22 ise zaten zifte olacağını sanmıyorum , ancak ICSP ile bağlarsın.

tex dosyasındaki isimlere takılma ek .dat ddosyası tüm pic leri içerir ( pickit3 destekleyen tüm pic leri ).

Ama önce iyice bir öğren derim.

bu resimler sanırım elimdeki dip40 pinli46k22yi kanıtlar
09122014639[1].jpg
09122014639[1].jpg
09122014635[1].jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer