160 kw motor sürücü tavsiyesi..

Merhabalar.
160 kw 1500 d/d kompresör motoru için sürücü araştırmaktayım.
siemens ; 15000 €
schneider ; 28000 tl
delta ;11000 $
abb ;7100 € egerki yanlış görmediysem, abb uygun geldi daha iyi bir öneri olmazsa abb aldıracağım.

daha uygun fiyatlı kullanıpta memnun kaldığınız, duyulmamış markalarda olabilir, tavsiyeleriniz varmıdır.

şimdiden teşekkürler..

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
acs -850 160 kw sürücü 15,300 euro liste fiyatı bence sende bir yanlıslık var abb nın fiyatı delta dan bile uygun eğer bçyle birsey varsa kaçırma abb al....

7100 € olan abb dc sürücü fiyatı, yanlış bakmışım. ac nin fiyatı 14000 €.

BIz, bır mermer kesme makınasında, FUJİ soft satarter denedık. Arkadaslara göre, perfonmansı gayet iyiymiş, fiatıda normaldi, arzu edersen bı araştır..

merhaba ben tüm markaları kullandım fakat en çok beğendiğim MEDEL oldu fiyatıyla servisiyle iyidir

Maden ocağında kırıcı motor kontrolü için LS SV1600iV5-4DB kullandık 1yıldır çalışıyor hiç bir sıkıntı yaşatmadı fiyatıda diğer sürücülere göre çok uygun programlamasıda çok kolay tavsiye ederim.

Kompresör Uygulamaları için Emotron FDU Serisi Ürünleri kullanabilirsiniz. IP54 Koruma, Dahili EMC Filtre ve Şok bobini. Fiyat olarak da biraz daha uygun isveç menşeili bir üründür. Kolay Gelsin.

Merhaba, Delta fiyat listesi linkte mevcuttur. Fiyat Listesi 2012 160kW için CP2000 ve C2000 serileri incelenebilir. İyi çalışmalar.

bir delta sürücü kullanıcısı olarak deltayı önerebilirim

omron serisi sürücüleri tavsiye edebilirim ama fiyatının diğerlerinden pek farkı olacağını sanmıyorum.delta fiyat-performans eğrisi göz önüne alındığında iyi bir seçim olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,912
Son üye
mavilacivert11

Yeni konular

Geri