10 yıllık özgeçmişim iş arıyorum.

hocam zor ya allah yardım etsin yaşadıkların hiçte iyi şeyler değil eğer istersen bir CV yollarmısın Mail İle yardımcı olmaya çalışalım [email protected]

sn c.berkan ne yazıkkı bızım meslekte ne kadar bılgın olursa olsun hep bırılerı ustumuze basarak yukselıyor bızse ezıldıkce ezılıyoruz ama gercekten sabırlı bır ınsanmıssın takdır edıyorum senı umarım bundan sonra hersey gonlunce olur .

kadeş iş bulamadınsa bini ara 0532 670 11 22-0542 266 25 33 gel beraber çalışalım mehmet tonbul

ya işte bu meslek öyle nankör bir dalki iyiysen herkes senle çok iyi bütün yükü taşıdığın sürece kimse umursamaz kardeş gibi dururlar accık bir tarafım ağrıyor de ucu onlara dokunmaya baslasın ilk söylenen şey bize çalışacak adam lazım istersen çıkışını vere biliriz diyorlar

bu iş verenlerin Allah belasını versin işçinin çalışanın elemanın hakkını yiyen personelini ezen işverenin yatacak yeri yoktur.
bu zamanda herkes beleş adam çalıştırmanın derdinde.... Batsın bu dünya ulannnnn

çok ayıp etmişler. umarım herşey yoluna girmiştir.

Ben bu konuyu açtıktan sonra hayatım bayağı kötü gitti uzun zaman kontrolkalemine giremedim daha sonra girdiğimde de bu konuyu unutmuştum.Bugün bir arkadaşımızın yazdığı mesajla haberim oldu bu konudan şuan kocaeli de bir fabrikada bakımcı olarak çalışıyorum ama kendi işimi kurmak hayalim Allah nasip ederse bir firmaya taşeronluk gibi kendi işimi kurma fırsatı bulursam bunu yapmayı istiyorum.Yazdığınız mesajları okudum herkese çok teşekkür ederim bazı cevapların üstünden 7 yıl geçmiş

Merhaba

Allah önce sağlık , huzur versin .
İşlerinde para ve hayatında başarıların devam etsin vs diğer .
Allah hayırlısı ile kendi işinin patronu nasip etsin .

Sağlıcakla Kalın . Kolay Gelsin .

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri