1.33 toyota corolla alınır mı?

Ben kullanıyorum atık bir araba değil sollamalarda falan sıkıntı yaşanıyor doğru ama konfor güvenlik bakımından süper ve motor sesi arabada hiç yok. Çoğu zaman araba çalışırken tekrar çalıştırmaya çalışıyorum. Tek eksisi bana göre yüksek gözüküyor ama çok alçak en ufak kasislerde altı yere degiyor onun haricinde araçtan memnunum

Ben kullanıyorum atık bir araba değil sollamalarda falan sıkıntı yaşanıyor doğru ama konfor güvenlik bakımından süper ve motor sesi arabada hiç yok. Çoğu zaman araba çalışırken tekrar çalıştırmaya çalışıyorum. Tek eksisi bana göre yüksek gözüküyor ama çok alçak en ufak kasislerde altı yere degiyor onun haricinde araçtan memnunum
Biraz test sürüşlerini inceledim. Yüksek devirlerde motor çok bağırıyor gibi geldi. Sizde de durum böyle mi. Yokuşlarda performansı nasıl acaba

Evet yüksek devirde sesi var ama rahatsız edici bir ses değil artı araba 1,33 bağırması normal. Rampalarda gayet iyi araçta sadece ani atak yok

Anladım teşekkür ederim.

bu bahsettiğiniz dizel mi benzli araç mı ???

Alınır alınır. Bir akrabamda vardı.

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri