Şalt Sahaları hakkında detaylı bilgi bulabileceğim kaynak

Nebleux

Üye
Şalt Sahaları hakkında detaylı bilgi bulabileceğim kaynak arıyorum. Şalt sahaları, buralarda kullanılan malzeme çeşitleri, topraklaması vs...
yönlendiren arkadaşlara müteşekkir olurum.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
merhabalar benimde bitirme tezim şalt sahaları ve ekipmanları bende detaylı bilgi veren bi kaynak bulamadım fakat araştırmalarıma göre megebin notları iyi bu konuda sen bulabildinmi bişeyler?

slm şalt sahaları ve yüksek gerilim üzerine bulabileceğiniz en iyi kaynak teiaş'ın manisa somadaki teiaş soma elektrik teknolojileri geliştirme ve eğt. tesisleri işletme müdürlüğü'dür burası ile irtibata geçerseniz şalt ve elektrik ile ilgili en iyi bilgiyi alırsınız. umarım yardımcı oldum

çok sağol paylaşımın için peki daha başka daha somut kaynaklar bulabilirmiyiz her yeri araştırıyorum birkaç kutuphane taradım fakat şalt sahası eleman bağlantıları hakkında elle tutulur bişeyler bulamadım inş bulabiliriz...

arkadaslar ben de bu konu hakkında bitirme tezi hazırlıyorum fakat dediğiniz gibi yararlanabileceğim pek bi kaynak bulamadım.Bu konu hakkında bilgisi olanlar yardım edebilir mi lütfen.

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri