İos application ikon

serinoz

Üye
Forumun ios uygulamasi varmis yeni ogrendim cok da hosuma gitti acikcasi lakin uygulamanin ikonu cok hosuma gitmedi bi tane ikon tasarladim kendi capimda resim olarak da buraya ekliyoum adminlerden biri belki ilgilenir ImageUploadedByKontrolKalemi.Com Mobil1391722823.640428.jpg

Ahmet Serinöz
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
Elektrik Elektronik Mühendisliği

merhaba
uygulamamızın logosunu uygulamayı üreten firma uygulama içerisine eklediği için bizim değişiklik yapma şansımız bulunmuyor.

Biraz daha dikkat cekici birsey olabilirdi ama bence bu sekilde cok sadece olmus sadece KK yaziyor

Ahmet Serinöz
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
Elektrik Elektronik Mühendisliği

Method 1:Bir tek yolu var oda ipa dosyasını içindeki AppIcon Dosyalrını Aynı boyuttaki Boyutan kastım mesela 512x512px gibi değiştir ve json dosyasını gerek varsa onuda değiştir vede itunes tan uygulamayı yükle
Method 2:Eğer Jailbreakli ise com.apple.springboard.plist dosyalrını vede AppIcon Dosyalarını Değiştir Oluyor Eğer sorun varsa ***@*** a gönderebilirsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mesela Ben Uygulama iconu Photoshopta Tasarlayım İconverticons adında bir uygulamayla ios app iconuna çeviriyorum abi sende yap yapamıyorsan ***@*** a Uygulamayı .ipa formatında at ben senin için değiştirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri