İnverter Bağlantısı.

dostlar merhaba
omron 3G3MV-AB004 İNVERTERİM VAR VE BEN BU İNVERTERE NE TÜR BİR BAĞLANTI YAPMALIYIMKİ ÇALIŞSIN
S1-S2-S3 SC v.s bağlantıları var hangi bağlantıları girmeliyim
veya parametrelerde ne gibi oynamalar yapmalıyım
yardımcı olursanız sevinirim

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
HIZ KONTROL BAGLANTISI GENELDE AYNIDIR SADECE İNPUT İSİMLERİ FARKLI YAZILIR. VE İSTEDIGIN FREKANSTA AYAR YAPABILIRSIN. HEM 4-20mA HEMDE 0-10V OLARAK VE CİHAZ UZERINDE YAPILABILIR. BEN HER SURUCU SECIMINDE GENELLIKLE BUYU11 KW USTUNDEKI SURUCULERDE BIR USTUNU SECERIM ÖR.11KW LAZIMSA 15W SECERIM.

arkadaşlar cevaplarınız için saygılar sunarım..ben aslında micromaster düşünüyordum ama gerek fiyat gerek bob(panel) harici olması nedeniyle diğer markalara yöneldim.diğer markalar derken enda,toshiba gibi cevaplarınız açıklayıcı oldu ben birazda elektronik merakımdan olayı tam anlayamayınca sorularımda bol ve sıkıcı olabiliyor.herkese saygılar..

Danfoss Frekans Konvertörleri ile www.kontrolser.com.tr adresinden gerekli bilgilere ualaşabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri