İnternet kablosu

resmen arıza ekiplerinin oyununa geliyorsun gerisi hikaye servis sağlayıcıları senin bağlantı kablonu bina girişindeki ankastre kutusuna kadar getirme mecburiyetleri vardır gerisi sana aittir senin olayın şu sen super online kullanıyorsun senin arızalarına türk telekom bakıyor adam aboneliğine baktığı zaman bu bizden değil diyor resmen sallamak için yol arıyorlar kendi başımdan geçti bir havai hat kablpsunu değiştirene kadar 2 seneye yakın uğraştım parazit var diye en sonunda koptuda değiştirmeye mecbur kaldılar zaten onların elindeki kabloyu zor bulursun metal izoleli kablo o darbelere karşı koruyucu benimkinden sacma çıkmıştı
Süper online yaz diyecem ama boş ben o kadar turknet müşteri hizmetlerinle konuştum anlama kıtlığı çekiyorlar banada beyfendi direkten evinize gelen kabloyu değiştirecekmissiniz dediler sizin kafanız iyimi dedim ben nasıl cıkıp o direğe kablo değiştiriecem hala siz değiştireceksiniz diyorlar hoş 8 metrelik bir merdiven bulup kutuya bakmaya cıktım ama baktım kablo arızalı geri indim :D:D:D ama şimdi abonelik bitti tt nete geçtim çünkü insanı resmen mecbur bırakıyorlar ama bir arıza olursada ankataya telekomun merkezine kadar dayanırım acımam :D:D:D

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Hangi marka cat6 olursa olsun yada cat7 dahi olsa uluslar arasi yapisal kablolama standartlari pc ile swithc arasi 100mt ile sinirlar ha siz cekersiniz olur ama data paketleri icerikleri surekli broadcast ile ag baglantiniz yavaslar yada iletisim kopmalari yasarsiniz bu nedenle mumkunse cat6 da 100mt altina hat boyunu kestirme yolldan kisaltin ve cat6 yi outdoor utp secin ama en iyisi mm fiber optik kablo olur
Iyi calismalar
www.provisbilisim.com
Www.provisbilisim.net

Sent from my SM-N920C using KontrolKalemi Forumu mobile app

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular