İş Arayanlar Bölümü İçin Kullanılması Gereken Şablon (Önemli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aksi

Site Yetkilisi
Yönetici
Site Yetkilisi
Sayın Üyelerimiz...

Kontrolkalemi Yönetimi olarak 29.01.2009 tarihinde alınan karar gereği;

İçinde bulunduğumuz kriz ortamını fırsata dönüştürmek isteyen kullanıcılar tarafından verilen asılsız ilanlardan gerek siz sayın üyelerimizin zarar görmesini engellemek gerekse sitemizde duyulan rahatsızlıkları gidermek amacıyla İş Arayanlar isimli bölümümüz için yeni kurallar ve yeni bir oluşuma geçilmiştir.

Bu oluşum sebebiyle uyulacak kurallar ve yapılacak işlemler aşşağıdadır;

1) 30.01.2009 tarihinden önceki tüm ilanlar 1 ay boyunca kilitlenecek ve bu ilanlar aşağıdaki şablona göre ilan sahiplerince yenilenecek.1 ay sonunda şablona uymayan eski ilanlar silinecektir.

2) Açılan ilan konuları içinde üyelerimiz kesinlikle sataşma, muhabbet etme veya karşılıklı polemiklere girmeyeceklerdir. Konularda sadece iş ihtiyacı olan üyeler, sahip oldukları özelliklerini önceden belirlenen şablona göre yazacaklardır.

3) İş arayanlar bölümünde açılan konulardan dolayı sitemiz hiçbir hukuki sorumluluğa sahip değildir. Konu tamamen ilanı yayınlayan şahıs ve ilana karşılık veren firmaları ilgilendirir.

Sayın üyelerimiz sizler tarafından açılan iş ilanları aşağıdaki şablona göre oluşturulmak zorundadır.

Kişisel Bilgiler

Adı - Soyadı:

Tel:

E-Posta:

Genel Bilgiler

Eğitim Durumu:

Toplam Tecrübe:

Çalışma Durumu:

Askerlik Durumu:

Eğitim Bilgileri

Üniversite:

Lise:

İş Tecrübeleri

*

*

Nitelikler

Yabancı Dil: ( Okuma: Yazma: Konuşma: )

Bilgisayar Bilgileri:

Sertifika Bilgileri:

Dernekler - Kulüpler:

Hobiler:

Sayın üyelerimiz yukarıdaki taslağa uygun olarak hazırlanmış örnek bir şablon aşağıda bulunmaktadır.

Kişisel Bilgiler

Adı - Soyadı: Aaaa Bbbbb

Tel: 0 123 456 789

E-Posta: [email protected]

Genel Bilgiler

Eğitim Durumu: Üniversite Mezunu

Toplam Tecrübe: 3 Yıl

Çalışma Durumu: Çalışmıyorum

Askerlik Durumu: Tamamlandı

Eğitim Bilgileri

Üniversite: NewCastle University

Lise: Süleyman Demirel Fen Lisesi

İş Tecrübeleri

* 1 Yıl - Proje Yönetimi ve Geliştirilmesi ( AG, OG, Enerji Santral Dağıtım, Baz istasyonu, Generator )

* 8 Ay - Bakım Mühendisliği bölümü altında yapılan faaliyetlerin incelenmesi, incelenirken öğrenilmesi ve kalitenin arttırılması için önerilen araştırılması, yönetime sunulması

Nitelikler

Yabancı Dil: İngilizce ( Okuma: 8 Yazma: 9 Konuşma: 6 )

Bilgisayar Bilgileri: Microsoft Office, C++, C, Visual Basic, Delta PLC, Panasonic Nais PLC, Matlab

Sertifika Bilgileri: Just English Toefl Kur Sertifikası

Dernekler - Kulüpler: Emo

Hobiler: Müzik dinlemek, tenis oynamak

Konuyu açan üyelerimiz forum üzerinden vermek istemedikleri özel bilgilerini ( - ) işareti ile geçilebilecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri