ölçü aleti hakkında

güneş elektroniği biliyon mu ya?
istanbuldasın bulursun iyisini neden netle uğraşıyorsun?
ha hayrına bana 3 tane pot göndersene :) 3 tane pot yüzünden amfiyi bitiremiyorum
hocam güneş elektoniği bilmiyorum netle uğraşmamın sebebi çok çalışmak haftanın 7 günü çalışıyorum haftanın 3 günü eve 7 de geliyorum pazar akşamı 11 de diğer 3 günü ise 9 da geliyorum borcum çok krediyle ev aldım 1500 tl ödemesi var artı ev masrafları iki senedir canım çıktı ne bir gezmeye gidebiliyorum nede alışverişe 1 sene daha sabretmem lazım bu aralar bir işim var tahta kaleye gideceğim büyük ihjtimal bu ay sonu olabilir pazartesi akşam bizim burdaki elektronik malzemeleri satan yer var ona sorayım varsa göndereyim yoksa tahtakaleye gittiğimde bulmaya çalışırım

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
ben şaka yaptım allah razı olsun.
herkesin derdi var. ben de işsiz kaldım 1 ayrı haber bekliyorum.
bu potlar da işte bir amfi siparişi için. burdan almak istemiyorum kaldı öyle.
ama madem borcun var. bir de üstüne.
almışken mantığı ile alma. bu malzemeler hiç olmazsa amper kademöeleri bozulup durur. ki bu mal çok pahalı. eğer ankaraya uğrayabilse idim sana çok ucuza gönderirdim. sözgelimi benimki 15 liraya alınmıştı. eğer beklerim dersen ne zaman gidersem artık ankaraya:)

ben şaka yaptım allah razı olsun.
herkesin derdi var. ben de işsiz kaldım 1 ayrı haber bekliyorum.
bu potlar da işte bir amfi siparişi için. burdan almak istemiyorum kaldı öyle.
ama madem borcun var. bir de üstüne.
almışken mantığı ile alma. bu malzemeler hiç olmazsa amper kademöeleri bozulup durur. ki bu mal çok pahalı. eğer ankaraya uğrayabilse idim sana çok ucuza gönderirdim. sözgelimi benimki 15 liraya alınmıştı. eğer beklerim dersen ne zaman gidersem artık ankaraya:)
allah yardım etsin bende kışın bir ay işsiz kaldım mecbur ek iş yapıyorum teşekkür ederim ben tahtakaleye gidince oralardan alırım karaköyde vardır her türlü ölçü aleti fiyatları ne kadar bu potların yarın akşam elelektronikçiye sorayım varmı elinde diye bazen oğlu oluyor ne alırsan iki katı fiyat çekiyor bende almıyorum alırsam size bildiririm gönderim yaparız potların kodlarınıda yazarmısınız yoksa ben amfi devresi içinmi diyeyim

allah yardım etsin bende kışın bir ay işsiz kaldım mecbur ek iş yapıyorum teşekkür ederim ben tahtakaleye gidince oralardan alırım karaköyde vardır her türlü ölçü aleti fiyatları ne kadar bu potların yarın akşam elelektronikçiye sorayım varmı elinde diye bazen oğlu oluyor ne alırsan iki katı fiyat çekiyor bende almıyorum alırsam size bildiririm gönderim yaparız potların kodlarınıda yazarmısınız yoksa ben amfi devresi içinmi diyeyim
yok üstat ben cidden şaka yaptım. zaten amfiyi yyapacağım kişi başka bir müzik seti almış kendine.
hem mevzuu yanlış anlama ama potun değeri değil 50k logaritmik. ama işte kalite lazım. oksitli potans hiçbir işime yaramaz. yoksa bende nerden baksan 15 tane pot var:)
sen orda iyi bir şey bulamazsan günş elektroniği ararsın. ben ankaraya gitsem sana ayarlardım. 35 tl ye mükemmel ölçü aletleri var.

yok üstat ben cidden şaka yaptım. zaten amfiyi yyapacağım kişi başka bir müzik seti almış kendine.
hem mevzuu yanlış anlama ama potun değeri değil 50k logaritmik. ama işte kalite lazım. oksitli potans hiçbir işime yaramaz. yoksa bende nerden baksan 15 tane pot var:)
sen orda iyi bir şey bulamazsan günş elektroniği ararsın. ben ankaraya gitsem sana ayarlardım. 35 tl ye mükemmel ölçü aletleri var.
kusura bakma iki gün çok geç geldim bilgisayarı bile açamadım bugün yeni geldim elektronikçiye sordum elinde varmış ben pot lardan pek anlamam şimdiye kadarda bana hiç lazım olmadı alma konusunda şaka yaptı iseniz siz bilirsiniz ölçü aletine gelince ben eminönüne gidince bakarım artık acelesi yok bu arada uyarı için teşekkürler boşuna iki üç katı fiyat verecektik :)

kusura bakma iki gün çok geç geldim bilgisayarı bile açamadım bugün yeni geldim elektronikçiye sordum elinde varmış ben pot lardan pek anlamam şimdiye kadarda bana hiç lazım olmadı alma konusunda şaka yaptı iseniz siz bilirsiniz ölçü aletine gelince ben eminönüne gidince bakarım artık acelesi yok bu arada uyarı için teşekkürler boşuna iki üç katı fiyat verecektik :)
dedim sana. ankarada olsam sana o paraya öyle mal gönderirdim k şaşırırdın ki yarısı bana kalırdı. düşün.
neyse. pot dedin de.
bu gün kardeşim bir süpürgenin hız potuu gönderdi.
470k sürgülü. bozukı. bir baktım stereo pot. ama bir tarafı kullanılmış.
bir şans dedim ve potu ters çevirdim. bağlantıyı da değiştirdim. tak çalış. fıstık gibi çalışıyor.
üreten adama öyle teşekkür ettim ki:)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri