ölçü aleti hakkında

arkadaşlar merhaba topraklama ölçümü ve kaçak akım rölesi kontrolu yapabileceğim bir ölçü aletine ihtiyacım var öneriniz ne olur topraklama ölçümünü topraklama kazıkları olmadan yapmam gerekiyor yani kullanımı pratik olmalı selamlar iyi çalışmalar

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
sanpaelektronik web sayfasından,isteğinize uygun ölçü aletlerini ! bulanilirsiniz.

bu düz multimetre. işini görür mü? bahsettiğin ölçümleri yapamaz gibime geliyor.

hocam cevabınız bana mı bana ise ben amatörce kullanmak için almak istiyorum diyod testi transistör testi filan
evet konuyu açan kaçmış gitmiş:)
ama senin bu tavrını sevdim. zaten olan bir konuya devam etmek güzel.
bazıları aynı konuyu harf değiştirip 3-5 defa açıyor. deli oluyorum.
evet bu multimetreler iş görür. ama unutma multimetreler sadewce besleme gerilimi ile ölçüm yapar. yani sen bu508 i bununla ölçtüğünde kısa devre görmezsin belki misal. ama taktığın yerde 1000 v geriimi anahtarlar. orda kısa devre olablir. o nedenle sadece düşük gerilimli ölçümlerde ve yol takibinde falan kullan.

evet konuyu açan kaçmış gitmiş:)
ama senin bu tavrını sevdim. zaten olan bir konuya devam etmek güzel.
bazıları aynı konuyu harf değiştirip 3-5 defa açıyor. deli oluyorum.
evet bu multimetreler iş görür. ama unutma multimetreler sadewce besleme gerilimi ile ölçüm yapar. yani sen bu508 i bununla ölçtüğünde kısa devre görmezsin belki misal. ama taktığın yerde 1000 v geriimi anahtarlar. orda kısa devre olablir. o nedenle sadece düşük gerilimli ölçümlerde ve yol takibinde falan kullan.
teşekkür ederim hocam kullanmak istediğim alan bilgisayar bileşenleri dediğiniz gibi yol takibi en önceliğim tavsiye edeceğiniz 100 tl civarlarında multimetre varmı yoksa bunumu alayım

modlar sakın bnu silmeyin
arkadaşım 3 kelime
çüşşş oha yuhhh:)
bu makineyi biliyorum 25 tl den yukarı etmez. aynısının çok daha kalitelisi bende 15 e almıştım. ankaraya yakın olsam sna 35 40 tl ye beş basar bulurdum ya. kafayı mı yemiş bunlar? alt tarafı kapasitör ölçerli bir multimetre bu :)
03123112616 umarım yanlış kart değildir:) bu numarayı ara yusuf ustayı sor. ondan iyi bir multimetre iste. 100 tl dersen sana öyle bir şey gönderir ki kafayı yersin:)
bir ara internet sitesi de yapıcaktı kendine ama ne oldu bilmem.
ama almışken yüklü bir alış veriş yap. ne bilim 5 tane amfi entegresidir trafodur ne varsa bir kerede 1 senelik alışveriş yap da uğraştığına değsin. az asabi bir abidir. kargo parasının altında istekte bulursan senin cebine zarar buy deyip göndermez.

modlar sakın bnu silmeyin
arkadaşım 3 kelime
çüşşş oha yuhhh:)
bu makineyi biliyorum 25 tl den yukarı etmez. aynısının çok daha kalitelisi bende 15 e almıştım. ankaraya yakın olsam sna 35 40 tl ye beş basar bulurdum ya. kafayı mı yemiş bunlar? alt tarafı kapasitör ölçerli bir multimetre bu :)
03123112616 umarım yanlış kart değildir:) bu numarayı ara yusuf ustayı sor. ondan iyi bir multimetre iste. 100 tl dersen sana öyle bir şey gönderir ki kafayı yersin:)
bir ara internet sitesi de yapıcaktı kendine ama ne oldu bilmem.
ama almışken yüklü bir alış veriş yap. ne bilim 5 tane amfi entegresidir trafodur ne varsa bir kerede 1 senelik alışveriş yap da uğraştığına değsin. az asabi bir abidir. kargo parasının altında istekte bulursan senin cebine zarar buy deyip göndermez.
teşekkür ederim abi ile bir görüşeyim bakalım ben istanbuldayım verdiğiniz numara güneş elektronik kendime liste yapayım toptan siparişimi vereyim

güneş elektroniği biliyon mu ya?
istanbuldasın bulursun iyisini neden netle uğraşıyorsun?
ha hayrına bana 3 tane pot göndersene :) 3 tane pot yüzünden amfiyi bitiremiyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,856
Son üye
teslasarmali

Yeni konular

Geri