Anten kablosu

komşum bir çok kere uyarmama rağmen anormal bir sesle sabah 8 de başlayıp gece 1 e kadar televizyon seyrediyor artık katlanamıyorum laftan da anlamıyorlar .... antene ulaşamıyorum yanlız bina anten kablosuna nasıl sabotaj yapabilirim bina zaten 3 katlı... 2 katı dolu ben televizyon izlemiyorum ... çok mağdur durumdayım kabloyu nasıl bozarım

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
dostum merkezi sistem ise kendi dairenden anten kablosuna ver 220 yi yansin tv si anteni alayı. en fazla sigortan atar o kadar

polisi de arabilirsin

anten üzerine bir cocukluk anım var ama işe yararmı bilmiyorum. ewdeki radyonun antenine çakmak manyetosu ise kıvılcım attırmıştım radyo bozulup kanalları çekmemeye başlamıştı sadece cızırtı vardı. ewde çakmak varsa hemen parçalayıp deneyebilirsin

birde merkezi sistem ise çatı arasinda veya herhanhi bir yerde prize takılı bir kutusu olması lazım onada operasyon yapabilirsin

söyle birseyde yapabilirsin cok riskli olacagını sanmiyorum lamba antrn devresine seri baglanır anten devresi üzerinde nd varsa üzerinde akım akmaya çalışır buda cihazların sonu olur.

Ekli dosyalar

• 1432412397425.jpg
    1432412397425.jpg
    78.7 KB · Görüntüleme: 20
çakmak güzel fikir ama artık bütün bu tip alıcı,tv vs... hepsinde tvs diyot var artık işe yaramayacaktır.

Beyler ne yapıyorsunuz? kaçıncı asırda yaşıyorsunuz? Maşa varken elinizi yakmayın lütfen. Polis varken ne gereyi var olmadı imza toplayın verin karakola oda olmadımı çok tiz bır ses çıkaran kornayı evden bağlayıp orayı terk edin. Yani anladığı dilden konuşun . Odamı olmadı dışardan tlf ederek kesın şamatanızı deyin.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri