çocuklarını dinlemek için ebeveyn lerın kullanması için cihaz kanunen yasakmı ?

tekin126

Profesyonel Üye
Resimdekı tasarım halındekı prototıpı yapacağım ama kanunlarımıza yasalarımıza uygunmudur uygun değılse parçalayıp malzemeyı başka yasal amaçlı cihazlar için kullanacağım konu hakkında yorumlarınızı beklıyorum

Ekli dosyalar

• B (1).JPG
    B (1).JPG
    203.5 KB · Görüntüleme: 32
  • B (2).JPG
    B (2).JPG
    203.5 KB · Görüntüleme: 29
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Fm bandında olan bir şey geniş kapsamlı menzilli ise yasadışı olur antrak.org veya diğer trac (telsiz forumları) sitelerinden bilgi edinebilirsin Süleyman Ustam, yalnız bilgi vermemişsin menzil nedir, hangi cihazlardan dinlenebilir vb. Görebildiğim kadarıyla sim kartı olan bir cihaz cep tel den ve 2 kişinin görüşmesinden farkı yok, yasadışı bir şey görmüyorum. İlave olarak yurt dışında evcil hayvanlara benzer cihazlar takılıp izlenmekte kaybolduklarında bulunabilmekte, hasta yaşlılar için kullanılabilmekte hatta eşler ...
Saygılarımla.

merhaba bulent ustam cihaz GSM modullu sim kartı var uzerınde GPRS maalesef yok yer tespiti yok bunda sadece arandığında cihaz açiliyor ortamı dinlıyebılıyorsun uzerınde 850 mA pil var yaklaşik 30 saat devrede kalıyor şuan problem olarak bataryanın şarjı var onuda manyetık olarak halledeceğım yanı 10-15 cm uzaktan bataryayı şarj etmeyı duşunuyorum daha devresını tasarlamadım ilerde GPRS ilave edersem o zaman çok kullanışlı olur ebat olarak kibrit kutusu kadar var yok gıbı GPRS modulu ilave edersem biraz buyur oda kullanım cazıbesını azaltır

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri