çamaşır makinesi motorundan otomatik kayar kapı

kagan16

Üye
Kendi evimde mevcut yana kayar bahçe kapısı var.Ben bunu çamaşır makinesi motorunu kullanarak uzaktan kumandalı yana kayar bir kapıya dönüştürmek istiyorum.Çamaşır makinesinin motorunu kullanıcam.Motorun devrini düşürmek için redüktör kullanıcam.Fakat sonra sınır anahtarı,uzaktan kumanda eklentisi,kondaktör,güvenlik sensörü vs bu parçaları nasıl devreye bağlıcam.Bağlantı şeması konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Selam bir adet kepenk kontrol kartı al üzerinde fotosel girişi vardır ve yanında kumandası ile gelir beslemesini ,motor uçlarını ve fotoseli bağlarsan çalışır limit sviç uçlarını da sisteme girersen istediğin gibi çalıştırırsın ama çamaşır makinesi motoru olmaz çünkü hem çok hızlı hem de redüktöre bağlayamazsın

merhaba ben çamaşır makinası motorundan yaptım bahçe kapısını uzaktan kumandalı

kusura bakmayın çok uzun süre oldu isterseniz gönderebilirim

İlginiz için teşekkürler .
Foruma bilgi vermeniz daha yararlı olur .
Yapmak isteyen arkadaşlar varsa sizin bilği birikiminizden faydalanmışlar olurlar .

Kolay Gelsin Sağlıcakla ...

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri