Askerlİkten Önce kpss

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

godzillas

Üye
ÖNCELİKLE HERKESE SELAMLAR ;
şuan itibariyle üniversitede okumaktayım ve okulum 1.5 ay sonra bitecek ve benım okudugum bolumse elektrık bolumu okul desen 2yıl sımdı
sızlere sorum su bu sene KPSS sınavı olacak ve ben bu sınavı kacırmak istemiyorum.ve benım bu agustos ayında askerlık muayenem var ve bılıyosunuz kpss sınavıda eylul ayında yanı askerlık yoklama muaynesınden 1ay sonra

simdi ben kpss ye gırdıgım halde,askerlıgıde 1sene ertelettırsem acaba sınav sonuclarının yanı atamaların yapıldıgı zamanı beklesemde sonuclar bellı oluncaya kadar ve sonra tercıh yaparken askerlıgımı soracaklar benımde askerlık tecilli bu durumda ben askere gitmeden 1sene calısssam askerden gelınce benı aynı yere istıhdam edılmek uzere tekrar gerı işe alırlarmı?

yada askerden gelınce yıne kpss sınavı olacak ozamana dek gelıyo sonra kpss ye yıne gırsem ve hıcbır sorun olmadanmı yerlessem bır ıse

bende bunu böylece dert ediyorum meslektaslarım bana lutfen yardımcı olun ben neyapmalıyım sımdı askere gıtmden okuyabıldıgım yere kadar okuyup askerden oncede bıseyler kapmak ıstıyorum meslegımde ve askerden geldıkten sonrada ıs arama derdı olmadan dırek kendı mesleğimde bir işe başlamak istiyorum ..bu şüphemin önüne geçmek istiyorum

Forum Kuralları Gereğince Aynı konuyu birden fazla bölüme yada birden fazla sayıda açmak YASAKTIR.

KONU KİLİTLENMİŞTİR.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri