Mplab Kullanım kılavuzu

EleCtRox_

Onursal Üye
Onursal Üye
sanırım mikroişlemciler veya picle uğraşanlar bilir bu program bu konular için çok iyi teknik okuların bilgisayar dersi müfretadına göre

Ekli dosyalar

• mplab kullanim kılavuzu EleCtRox_.rar
    2.9 MB · Görüntüleme: 2
teşekkürler görkem mikroişlemciler veya picle uğraşanlar için güzel kaynak

ben mplab kullanım kalvuz dökümanını indirdim ama açamıyorum yardımcı olurmusunuz

Dosyami OluŞtrup Kaydedİyorum Ama Proje AŞamasinda Sorun YaŞiyorum.formata Uygun Deİl Gİbİ Hata Mesajlari Verİyo...kafam Çk KariŞti

pretty_grl ' Alıntı:
Dosyami OluŞtrup Kaydedİyorum Ama Proje AŞamasinda Sorun YaŞiyorum.formata Uygun Deİl Gİbİ Hata Mesajlari Verİyo...kafam Çk KariŞti

Yaşadığınız sorun tam olarak nedir ? Dosyayı görüntüleyemedinizmi ? Dosyayı bilgisayarınıza indiriceksiniz. Daha sonra yukarıdaki yazdığım mesaja istinaden gerekli programı bilgisayarınıza kurucaksınız. sonra indirdiğiniz dosyayı görüntülüyeceksiniz.

programı indirdim sorun yok teşekkür ederim buarada.ben mplabda yeni dosya oluştrp asm olarak kaydediyorum ama proje aşamasında problem yaşıyorum..derleme yapamıyorum programı çk karıştrmıştım sanırım ayarlarıyla ilgili biyerleri deiştirmiş olabilirim.bununla ilgili önerilerinizi bekliyorum

:) Bence fazla karıştırmışsınız MPLAP ta yazmanıza gerek yok not defterinde yazıp MPLAP ta hex veya diğer formatlara dönüşürebilirsiniz.

arkadaşlar mplap kılavuzu ile ilgili herhangi bir sorun yok

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri