Entes rg 12c/s role

aydın1878

Üye
ÇOK ACİL Arkadaşlar sistemimde entes rg 12c/s röle takılı . Kompanzasyon sistemimi kısa süreli (1-2 günlük) Manuel çalıştırmak ve devreye sınırlı sayıda kondansatör almak istiyorum.(acil olarak reaktifi dengelemek adına..) rolenin kullanım kılavuzunu okudum ama genel olarak AUTO konumu ile ilgilenildiği için tam olarak anlamadım.Manuel modda devreye kondansatör sokmayı adım adım anlatırsanız sevinirim.(Role auto da 9.cu programda) ÇOK ACİL

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
En son söyleyeceğimi ilk olarak söyleyim: Röle çalışma programını 9 değilde 10 yaparsan eğer daha hızlı kompanzasyon yapılacağı için oranların 1-2 değer azalabilir.

İkinci olarak sorunun cevabı kılavuzda var:

https://i.kontrolkalemi.com/5/RG3_12CS_SMD_tr.pdf

O da olmazsa eğer, istediğin kontaktörlerin bobin beslemelerini by-pas yaparsan sürekli devrede kalır ;)

Çalışmalarında başarılar dilerim...

genç arkadaş'ım ilginize alakanıza çok teşekkür ederim. çalışmalarınızda başarılar dilerim.

arkadaşlar çok güzel açıklıyorsunuz ama entes rg3_12c rölenin kademe yüklemesini tanıtmasını yazınız lütfen yani ilk devreye aldığımızda kademeleri nasıl yükleyecem tşk

genç arkadaş tşk edrim açıklamaların için

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri