Çelik gibi kablo!

elek

Profesyonel Üye
piyasadan bir minik kamera ve hazır kamera kablosu almıştım.bir zaman sonra kablonun ucundaki
fişleri çıkarmam gerekli oldu.kablonun ucunu sıyırdım.5-6 ayrı teli birbirine dolayım dedim ,ama
bir türlü olmuyor.çelik yay gibi eski haline dönüyorlar.sanırım uyduruk bakır kablo dedikleri bu olsa gerek.
kalitesiz üretim yapanlarrın kablosunda yabancı madde oranı fazla oluyor ve bu durum elektrik taşıma amaçlı
bir kabloda tehlike oluşturuyor.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
evet arkadaşım haklısın piyasada bazı kablolar var ben testini mıklatısla yapıyorum ve malesef cin den gelen kablolar mıklatıs tutuyor cat5 ve anten kabloları özellikle

bunun gibi zayıf akım kablolarında çok ciddi oranlarda istediğiniz kalite ve fiyata göre üreici firma bulmanız mümkün. tabi burada tse mizin üzerine çok ciddi iş düşmektedir. aynı şekilde ag ve og kablolarındada durum aynı maalesef.

saygılar,

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri