ani su ısıtıcısı hakkında yardımcı olabilir misiniz

ayseeee

Üye
Merhaba, ani su ısıtıcıları hakkında detaylı bilgiye ve maalesef acil ihtiyacım var.

Ani su ısıtıcılarının çalışma prensibi, içindeki metallerin ve parçaların neler olduğunu açıklar mısınız ? Umarım bilen birileri geç olmadan cevaplar.

Şimdiden teşekkür ediyorum..

Arkadaşlar kullanmış olduğumuz elektrikli ısıtıcının su girişi gayet tazyikli fakat çıkan su çok az sebebi nedir nasıl çözülür. yardımcı olurmusunuz

Arkadaşlar kullanmış olduğumuz elektrikli ısıtıcının su girişi gayet tazyikli fakat çıkan su çok az sebebi nedir nasıl çözülür. yardımcı olurmusunuz

ısıtıcının çalışma prensibinden dolayı çıkışında su az olur. Gelen su basınç oluştucakki ısıtıcılar devreye girsin. Çıkış kısmını genişletirseniz yada gelen su az veya basınçsız ise ısıtıcı çalışmayacaktır

Sorun dün meydana geldi. az dediğim su hiç akmıyo desem yeridir. Isıtıcılar devreye giriyor ama su çok çok az.İlk açtığımda normaldi su sonra bir anda azaldı. Su akışı muslukta normal akıyor şohbene girişide normal. ama şohben çıkışı çok azaldı tıkanmış gibi sanki. boruları söküp kontrol ettim onlarda normal.

soğuk su girişinde filtre varmı bi bak. tıkanmış olabilir.

arkadaşım o rezistans tüpünün içinde kireç vardır suyun akışını oda engeller yada duş telefonunun delikleri tıkalıdır servisine veya bi elektrikçi arkadaşa gösterirsen iyi olur kolay gelsin

Şohbene giren soğuk su giriş borusunu şohben tarafına gelen kısmını çıkarıp borunun içine porçöz döktüm sonra boruyu yerine takıp suyu açtım şohben su haznesinin doldurdum suyu kapattım biraz bekledim sonra suyu açtım sorun çözüldü. çok fazla bekletmedim zaten musluktan gelen suyla beraber girdi rezistans haznesine umarım zarar vermemiştir. şu anda çok güzel akıyor ve ısıtıyor sorun yok.Umarım olmaz da.korkuyorum bu şohbenlerden Allah korusun.

Bir hasar olmaz değilmi ????
Şohbene giren soğuk su giriş borusunu şohben tarafına gelen kısmını çıkarıp borunun içine porçöz döktüm sonra boruyu yerine takıp suyu açtım şohben su haznesinin doldurdum suyu kapattım biraz bekledim sonra suyu açtım sorun çözüldü. çok fazla bekletmedim zaten musluktan gelen suyla beraber girdi rezistans haznesine umarım zarar vermemiştir. şu anda çok güzel akıyor ve ısıtıyor sorun yok.Umarım olmaz da.korkuyorum bu şohbenlerden Allah korusun.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri