Baymak brötje su almıyor.

abuzerefendi

Katılımcı Üye
arkadaşlar baymak brötje kombinin alındaki basınç ibaresi 1 in altında. kombi çalışıyor fakat yakında hata verecek ve çalışmayacak. basınçı arttırmak için kombinin altındaki basınç vanasını açıyorum kombiye su dolmuyor. o basınç hiç artmıyor. Bu su doldurma basınç vanası da bi garip bastırmazsan dönmüyor.

Kısacası kombiye su basamadım. Vana dönüyor ama su dolmuyor. ne yapmam lazım?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Kombının tam altınadı mavı vanadan bahsediyorsunuz . Vana bozulmuş olabılır. Icı kırılmıştır

Basınç kendiliğinden 1.5 a çıkmış gene bilmiyorum nedendir. şu anda çalışıyor ama bakalım. oradaki vana da garip sanırım o da sorunlu olabilir. kombi servisini aradık bayramdan dolayı yoğunmuşlar hala gelmemişler.

Genlesme tankı mebranı patlak yada havasi bitmis idininca su genisler .tank isibi yapamadigi icin sen 1,5 olmus sanarsin su soguyunca tekrar duser 1 e

device_name Cihazımdan your_app_name ile gönderildi

Tankin ustundeki pime bastir su gelirse patlak hava gelirse havasi azalmis...

device_name Cihazımdan your_app_name ile gönderildi

Forum istatistikleri

Konular
128,174
Kullanıcılar
449,936
Son üye
AsilOzgenc

Yeni konular

Geri