Klima Secimi ve Btu/h hesabi.

hicbirsey

Profesyonel Üye
Arkadaslar 1500 kisilik santiyemize toplamda yaklasik 400 adet klima montaji icin hazirladigim on-raporu paylasmak istiyorum...Cok degisik ortam sartlari ve kriterlere gore dusunulup secilmis klimalar,secim kriterleri,pratik hesap linkleri vs iceren ozet bir dokuman...belki lazim olur...sorulari yanitlayabilirim

Ekli dosyalar

• Klima_Hesap.rar
    4.8 KB · Görüntüleme: 4
  • Klima_Btu_Hesap_Raporu.rar
    5.3 KB · Görüntüleme: 5
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
slm arkadaşım ben inşaat mühendisliği son sınıf öğrencisiyim,ödev olarak bi oda için klima btu su hesaplamam gerekiyor,bunun sayısal açıklamasını ve kullanmam gereken parametre sabitlerini varsa bana gönderebilirsen çok memnun olurum.şimdiden çok teşekkürler...

kişi sayısı pencere sayısı güneş görüdügü yerler gerçi bunlarla işin yok odanın metre karesi atıyorum 15 metre kare diyelim o zaman ee o halde 15 metre kare odaya bütün olumsuzluklarıda göz önünde bulunduraraktan biz buraya 19 btu klima öneriyoruz.!

Forum istatistikleri

Konular
128,155
Kullanıcılar
449,898
Son üye
KINGYuSuf

Yeni konular

Geri