ıc unıteyle dıs unıte nasıl ayarlanır

kivircik34

Üye
ardaslar benım kılımam ıc unıte dıs unuıteyı gec enerjılendırıyoo bızde elektırk dalgalanması cok oluyoo ve her dalgalanmada dıs unıte uzun sure devreye alınmıyoo ve buda soguk hava uflemesıonı engel oluyoo yardımcı olursanız cok sevınırım ardasdalar sımdıden tsk edıyorum

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Sogutmada dis unite ic uniteyden 3-5 dak sonra islem yapar.isitmada ise dis unite islem yapar sonra ic unite islem yapmaya baslar

Bu olay tamamen güvenlik amaçlı olup dış ünitede bulunan kompresörü korumak amacıyla tasarlanmıştır. elektrik dalgalanmasını önleyecek bir önlem almanız daha sağlıklı olacaktır.

Bu olay tamamen güvenlik amaçlı olup dış ünitede bulunan kompresörü korumak amacıyla tasarlanmıştır. elektrik dalgalanmasını önleyecek bir önlem almanız daha sağlıklı olacaktır.
hocam ben bunu daha erken ayarlamak ıstıyorum cunku dıs unıteye ben kontostor ve gerılım koruma rolesı taktım kı dıs unıte devreden cıkmasın sıye ama halen cıkmaktadır

klima anakartının yazılımı ile ilgili bunu değiştirmen gerek, fakat yazılım konusunda fazla bilgim yok. ancak kopresör beslemesini kartta değilde farklı bir yerden alabilirsin.örneğin iç ünite fanından bir role ,fakat oda soğuduğu zaman kompresör durmayacaktır.bunun içinde devreye bir oda termostadı bağlayabilirsin.

saygılarımla.

klima anakartının yazılımı ile ilgili bunu değiştirmen gerek, fakat yazılım konusunda fazla bilgim yok. ancak kopresör beslemesini kartta değilde farklı bir yerden alabilirsin.örneğin iç ünite fanından bir role ,fakat oda soğuduğu zaman kompresör durmayacaktır.bunun içinde devreye bir oda termostadı bağlayabilirsin.

saygılarımla.
hocam tsk bılgın ıcın ana kart yazılımı ııcın nerden yardım alabılırız

Sogutmada dis unite ic uniteyden 3-5 dak sonra islem yapar.isitmada ise dis unite islem yapar sonra ic unite islem yapmaya baslar[/Q

evet hocam onu bılıyorum sogutmada ıc unıte dıs unıteyıo 3 5 dakıka gece devrese alıyoo bunu daha aza ındırmek ıstıyorum onu nasıl yapabılrım cunku bızde elektırık dalgalanması oluyo ve her dalgalanma oldugunda 5 dakıka sonra devreye alıyoo buda soyle bı sorun yaratıyoo bıze daha devreye alınır alınmaz tekrar devreden cıkarıyoo sureyı ındırmek ıstıyorum zaten dıs unıteye kuntostor ve gerılım koruma rolesı taktım yena ıc unıteyı ayarlabılırsem dıs unıte kontrol aldına almısım zaten

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,605
Son üye
osaricicek

Yeni konular

Geri