Midea Klima Arızası

ysoner

Üye
herkese iyi akşamlar.elimde 12.000 lik Midea MFQ48AR var ve P9 arızası veriyor.
abnormality of pipe temprature thermistor/cond/ev. İnternetten araştırdığım kadarıyla ingilizce karşılığı bu olabilir.Kesin bir bilgisi olan varmı ve aynı özellikteki klimanın tüm arıza kodlarını nereden bulabilirim? Teşekkürler

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
herkese iyi akşamlar.elimde 12.000 lik Midea MFQ48AR var ve P9 arızası veriyor.
abnormality of pipe temprature thermistor/cond/ev. İnternetten araştırdığım kadarıyla ingilizce karşılığı bu olabilir.Kesin bir bilgisi olan varmı ve aynı özellikteki klimanın tüm arıza kodlarını nereden bulabilirim? Teşekkürler
kondanser boru sensörü arızalı anlamına gelmekte arızanın karşılığı..

s.a hocam bir klimaylan boğusmaktayım 48 binlik midea kasettipi cihazın basınc sensöru patlamıs bende kaynak yaptım boruyu ondan sonra klima calıstı 10 sanıye ye yakın ondan sonra dıs unutedekı 32 a olan sıgortaya bastım ole gaz verdım ama sımdı cıhaz dıs unute fanı calısıyor ama motor calısmıyor dıs unute sensorlerını ve boru sensorunu dırek yaptım ama calısmıyor klımacıyım ılk defa basıma bole bırsey geldı bana bu konuda yardımcı olurmusunuz yanlız cıhaz lambalı gosterge kartlı degıl dıs unute kartı led 1 led2 yanıyor sonuyor

1.Mator kontrol etdinmi arizali ola bilir.
2.Mator kiza bilir.
3.Sistemde tikanma ola bilir.

Kontrol et.kolay geldin

motoru çalıştıran kontaktöre 220 verince kontaktör çekip bırakıyormu üstad birde onu kontrol et...bazen kontaktör e220 gelmesine rağmen kontaktör çekmiyor...

teknik servise başvurun mutlaka arıza kodunu söyleyin yardımcı olur

benimde elimde midea 48000lik klima var. Benimkide p9 arızası veriyor ve 3 faz birden attırıyordu. devreyi takip ettim. kompresör kondansatöründe kısa devre oluyor.ayırdım kondansatör kablolarını denedim sigorta attırmıyor.yeni kondansatör taktım eş değerde şuan klima çalışıyor arıza vermiyor. Ben bu arızayı giderdim klima çalışıyor da nasıl oluyor da kondansatör kısa devre ettiriyor onu anlamadım. :)

elimde 48000 salon tipi cihaz var soğutmada sorun yok ısıtmada cihaz çalışmıyor dış ünitede led 3 yanıyor kontaktör ve motorda problem yok dı ünite sensörleri kısa devre ettim tık yok ne olabilir

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri