Elinde Klima Arıza Kodları Olan Var Mı?

Dün klima için bakıma geldiler, herşey normaldi. Bugun açtığımda 4 ışık aynı anda yanıp sönüyodu, forumda kodları girerek çözebileceğim yazıyo, yardımcı olursanız.. teşekkürler

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
LC beko inverter klima arıza ışık 9 kere yanıp sönüyor..
yardım lütfen

EF 9: Dış ünüte fan dönmüyor hatası

zibro klima için arıza kodlarını bilen var mı?

arkadaşlar elta sanyo marka kılima E03 arızası veriyor bunun nearzası oldugunu cözemedik bilen varsa bana yardımcı olursa sevinirim klimanın modeli SPW-XL.363

klimaları telefonla kontrol edebılırmıyız uzaktan boyle bır sistem duşunuyorum mantıklımıdır?

selam arkadaşlar W3000 model chiller su soğutmalı klima grubumda switches on ve switches of hatası alıyorum bunun sebebi ne bilen varmı acaba.

selam arkadaşlar W3000 model chiller su soğutmalı klima grubumda switches on ve switches of hatası alıyorum bunun sebebi ne bilen varmı acaba.

switch den kastı ne acaba ?? flow switch olabilirmi? grup çalışıyormu ? çalışırken bu arızalarımı alıyorsun yoksa hiç çalışmadan mı alıyorsun bu arızayı .?

LC beko inverter klima arıza ışık 9 kere yanıp sönüyor..
yardım lütfen
hangı ısıgın yandıgı onemlıdır.
yesıl ısık flash larsa bırler basamagını
kırmızı olursa onlar basamagını.ornek olarak sadece kırmızı bır kez yaparsa ch 10 hatasıdır.
9 kez yesılın yanması demek eeprom hatasıdır iç unıte
tabıkı modele gore degısır

Forum istatistikleri

Konular
128,122
Kullanıcılar
449,826
Son üye
SK.

Yeni konular

Geri