dop pc bağlantısı

kayimguney

Üye
merhaba arkadaşlar elimde deltanın bir operator paneli var.. ama panelin bilgisayar ile bağlantısını yapamıyorum.. hatta bağlantı yapmayı geçtim bilgisayar paneli görmüyor bile.. paneli bilgisayar usb ile bağladım.. ilk bağladığımda paneli gördü.. driverını kurmaya çalıştım kabul etmedi.. bidaha söküp baştan taktım yine aynı şekilde driverda hata verdi daha sonraki çıkarıp takmalarımın hiçbirinde aygıtı görmedi.. 10 yıllık windows 2000 kurulu laptop gördü ve hata driverı kabul etti.. ben neyi eksik yapıyorum da bu dop u bağlayamıyorum?
lütfen yardım edin..

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
bağlatı sorununu halletim programı atarken %10da durdu firmware versionu upgrade et dedi bu tarz bi uyarıyla karşılaşan var mı dha önce?

panel programının yenı versıyonu varsa yenı versıyona guncelleyınız

vista kullanıyorum vista driverını kurmuştum çalışmayınca eski driverı kurdum sorun kalktı..

kayimguney ' Alıntı:
vista kullanıyorum vista driverını kurmuştum çalışmayınca eski driverı kurdum sorun kalktı..
problemınızı cozdugunuze sevındım

windows 7 kullanıyorum ve dop-b yi tanımıyor yapabileceğim bişii varmı?

Forum istatistikleri

Konular
127,961
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri