WinCC Flexible Türkçe Döküman

hasakin

Üye
WinCC Flexible ile ilgili Türkçe döküman arıyorum.
Sayın GENERAL arkadaşımız "arkadaşlar yakın zamanda wincc flexible türkçe döküman yayınlayacağım .. 01.03.2007 21:21:23" şeklinde söz vermişti. Ama hala bir sonuç çıkmadı. Kısa zamanda bu değerli çalışmasını sonuçlandırıp paylaşıma açarsa benim gibi birçok arkadaşımızın beklentisini karşılamış olacaktır.

Bu konuda başka arkadaşlarımızında çalışmaları varsa paylaşıma açmalarını rica ediyorum.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
buyrun evet dediginiz gibi general arkadasimiz yayinlamistir.

merhaba şu flexible türkçe dökümanı paylaşırmısınız bı link hata veriyor megepin dökümanı yetersiz çok üstün körü anlatmış. paylaşırsanız başka geniş bir döküman çok makbule geçecek

Eklentideki Megep dökümanı işinize yarayabilir.

Ekli dosyalar

• WINCC_FLEXIBLE_TueRK_E_KAYNAK.rar
    1.6 MB · Görüntüleme: 5,714
Son düzenleme:
arkadaşlar megep in hazırladığı Operatör Panelleri adlı dökümanında WinCC Flexible 2007 anlatılıyor size yardımcı olur

PLCmerkezi WinCC Flexible kitabını inceleme fırsatı buldum.Bana göre tam bir hayal kırıklığı.Siemensin sunduğu manualler, FAQ ve uygulama desteklerinin derlenerek sadece türkçe olarak okuyuculara sunulmuş hali. Örnek projeler ve gerçek püf noktalarından çok yoksun.

Almak isteyeceklere önerim, Eğer ingilizceniz var ise sadece Siemensin dökümanlarından belki de daha fazlasını edinebilirsiniz.İngilizce bilginiz yok ise temel seviye öğrenmek için fiyatı göz önünde tutulursa alınabilir.

kolay gelsın arkadaşlar. Bana siemens s7 300 programı lazım nerden ındırebılrım. lınk atarsanız çok sevnıırım şimdden teşekkurler...:mad:

selam kades s7300 pogrami deken simatk manaeri mi kastediyodun?

Megeb in WinCC Flexible Türkce dökümanını upload ettim. Ayriyetten Megeb sitesindende dökümanı bulabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• WINCC_FLEXIBLE_TueRK_E_KAYNAK.pdf.rar
    1.6 MB · Görüntüleme: 179
Arkadaşalr Wncc nedir nasıl kullanabiliriz yardımcı olurmusunuz.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri