dsc sorunum var

tacin

Üye
Sİsteme enerjİ verdİĞİmde system iŞiĞi yaniyor ve kesİk kesİk buzzer Çaliyor...*8 İle programa gİremİyorum...*2 de İŞe yaramiyor keypad kİtlenİp kaliyor...keypad İn data uÇlarinida deĞİŞtİrdİm....olmuyor...hep ayni sorun lÜtfen yardim...!!!!!!! :eek:

pgm 1 le pgm 2 yada bunlardan - ye atlama yapıp sistemi resetleyebilirsin programı yapmayıbiliyosan bu dediğimi yapabilirsin
yada bunu dene:pgm 1 le zone 1 i kisa devre edip enerjiyi veriyosun

xx_tekniker ' Alıntı:
pgm 1 le pgm 2 yada bunlardan - ye atlama yapıp sistemi resetleyebilirsin programı yapmayıbiliyosan bu dediğimi yapabilirsin

ben bunu anlayamadım bu reset şeklini ilk kez görüyorum
eğer bu dediginizi yaparsak şayet müh.şifreleride fabrika ayarlarına dönermi peki?

dsc de kodla reset yapılıyor. ama üzgünüm ki şuan kodu hatırlamıyorum

diğer konuda buldum * 8 5555 999 5555 999

Arkadaşlar benim de aynı şekil elektiriği verdiğimde sadece sistem ışığı yanıyor ve hiç bir işlem yapamıyorum kaypedden giriş olmuyor , zone1 ve pgm1 kısa devre yaptım 10 sn. bekledim resetlenmedi ,sorun devam ediyor . Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler .

dsc alarm panelleri mühendislik şifresiye kilitlenmişse reseti falan kabul etmez.eger kilitlenmediyse zone1 ile pgm1 kısa devre edilip enerjiyi komple kesip tekrar verilip birkac saniye beklendikten sonra restleme işlemi gercekleşmiş olur.eger mühendislik şifersini biliyorsanız programa girdikten sonra 999 müh. şifresi 999 ile zaten resetleyebiliyorsunuz.
ayrıda bir diger soruda tus takımından sureklı olarak sinyal gelmesi dediginiz olay ana beynin tustakımını tanıyamamasından,yani karşılıklı elsıkışamamasından kaynaklanır.düzeltmek ve tus takımını ana beyne tanıtmak için # tusuna bibibip sesi gelene kadar basılı tututlur,ses gelince bırakılıp 0 tusuna basılı tutulur.bu sekilde tustakımı panele tanıtılmıs olur.(eger sıfır ile kabul etmezse 1 veya 2 ile tekrar denenir.)
mühendislik şifresini bilmediginiz kilitli paneller için 0212-504 33 05

Son düzenleme:
GEÇEN GÜN AYNI SORUNU BENDE yaşadım.keypetin kablosu içerden kopmuştu.tamir ettim düzeldi.
dene belki ondandır.

dsc alarm panelleri mühendislik şifresiye kilitlenmişse reseti falan kabul etmez.eger kilitlenmediyse zone1 ile pgm1 kısa devre edilip enerjiyi komple kesip tekrar verilip birkac saniye beklendikten sonra restleme işlemi gercekleşmiş olur.eger mühendislik şifersini biliyorsanız programa girdikten sonra 999 müh. şifresi 999 ile zaten resetleyebiliyorsunuz.
ayrıda bir diger soruda tus takımından sureklı olarak sinyal gelmesi dediginiz olay ana beynin tustakımını tanıyamamasından,yani karşılıklı elsıkışamamasından kaynaklanır.düzeltmek ve tus takımını ana beyne tanıtmak için # tusuna bibibip sesi gelene kadar basılı tututlur,ses gelince bırakılıp 0 tusuna basılı tutulur.bu sekilde tustakımı panele tanıtılmıs olur.(eger sıfır ile kabul etmezse 1 veya 2 ile tekrar denenir.)
mühendislik şifresini bilmediginiz kilitli paneller için 0212-504 33 05

hocam kilitli panel nasıl açılabiliyor?

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri