Avenir Canlı Yayın programı

ishato

Üye
Merhabalar web sitesini yaptığımız bir müşterimiz kurmuş olduğu kamera ile düğünleri canlı yayında yayınlamak istiyor.

Bize verilen tek bilgi:
Avenir CMS 1016

İnternette o kadar araştırdık bununla ilgili bir bilgiye ulaşamadık yardımcı olabilecek varmı?

Şimdiden teşekkürler.

sayın arkadasım ip adresini alarak sitede yayınlama yapabiliyormusun ?
avenir cms 1016 dediği avenir markalı bir dvr cihaz diye tahmin ediyorum avenir ürünlerini pek bilmediğim için
avenir sitesinden cms yazılımı dıye arat

avenir cms 1016 dediği avenir markalı bir dvr cihaz diye tahmin ediyorum avenir ürünlerini pek bilmediğim için

Evet ip'si var Avenir'in kendi sayfasında pek bir bilgi bulamadım :( maalesef

mrb.avenir av-1016 ben kullandım çok kaliteli bir kayıt cihazı.uzaktan erişimi çok net ve görüntü çok akıcı. mesa güvenlik ithal ediyor Türkiye ye.Perpa da yeri .tlf : 0212 220 11 31 burdan teknık destek bölümüne ulaşıp destek alabilirisiniz.

En yakın kısası bence aveniri arayıp bilgi almak
ben öyle yapıyourum

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 Kamera görüntüsünü Dvr cihazı ile internetten en fazla 3-4 kişiye izletirsiniz. Daha geniş kitlelere görüntü izletebilmek için; video server kiralayıp görüntüyü bu sunucuya gönderip oradan internete çıkış vermeniz gerekir. Dvr cihazları bunu yapamaz, video streaming özellikle ip kameralarla yapılabilir.

merhabalar web sitesini yaptığımız bir müşterimiz kurmuş olduğu kamera ile düğünleri canlı yayında yayınlamak istiyor.

bize verilen tek bilgi:
avenir cms 1016

internette o kadar araştırdık bununla ilgili bir bilgiye ulaşamadık yardımcı olabilecek varmı?

şimdiden teşekkürler.

avenir canlı yayın programlarını ve tüm avenir ile ilgli yazılımları mesaguvenlik.com dan ve kamerasepeti.com dan aynı zamnda avenir.com.tr den de bulabilrinsiz ama dugun canlı yayyını icin yzaulımcılardan ozel destek almanız gerekmektedir

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri