Kartlı Geçiş Sistemiyle Asansör, Kapı veya Dilediğiniz Cihazları Kontrol Altına Alın!

Kartlı gecıs sıstemlerle kısıye verılen kartların sadece kapıları acabılecegınızı bılıyosunuz.. pekı ya sızce personele veya zıyarete gelen kısıye verılen kartla asansoru sadece sızın ıstedıgınız katlara cıkarmak ıstermısınız?

Guvenlık personelının faal oldugu yerlerde verılen zıyaretcı kartlarıyla Ev sahıbıne geldıgını ıdda eden kısı baska katlara cıkabılır ve ıstenılmeyen sonuclara neden olabılır bunun onune gecmek ve guvenlık duzeyını artırmak ıcın asansorlere koydugumuz Card reader ıle zıyaretcı sadece sızın vermıs oldugunuz kat yetkısıne sahıp kartla gıdebılır ve aynı zamanda sızın musade ettıgını asansoru kullanabılır
vermıs oldugunuz kart 15 nolu kata yetkılendırılmıs ıse sadece kısı sadece 15 nolu kata cıkabılr..
aynı zamanda daıre sahıplerıde sadece oturdugu katlara cıkabılır ve belırtılen kapılardan gecıs saglayabılır bunun yanında Fabrıkalarda calısan ıscıler sadece sızın kullanımına ızın verdıgınız cıhazları calıstırabılır ve hangı zaman aralıklarında kulandıgını tespıt edebılırsınız ılave olarak konu harıcınde sızın ıstedıgınız deısıklık yazdıgımız yazılımla yaptırılabılır veya hayalınızde canlandırdıgız sıstemı hayata gecırmek ısteyen kısılere Pdks sıstemlerınde ılerı duzeyde yardımcı olmamız mumkundur pm ıle ulasabılırsınız saygılarımla..

otomasyon şekkinde bu projenin programını yazma düşüncesindeyim ileriki zamanda yayınlarım güzel bir projedir...

olay program harıcınde bu ıslemlerı yapan elektronık duzeneklerdedır sıstemın sdk yapısını verırız ustnde oynarsın fazlada ugrasmamıs olursn :):)

bilgisayar programı ve bilgisyayar olamsı daha güzel her türlü işlem veya eklemeler yapaıla bilir sonuçta ana merkez var bilgisyarda herşey daha güzel işimiz devrelere kaldıysa sadece vay halimize neden ben nereye konu açsam bilgisayar ile yapıla bildiğini koydum zmaman insanlar farklı yorum yapıyor devre ve bilgisayar ikisi bir arada daha güzel şimdilik kolay gelsin..

ben kendimin yapa bildikkerimi yaptım düşünün sıfır bilgisi oman bir insandım.. ki elektronik ve bilgisayarı birleştirim....
role realay kontrol
otoamsyon kontrol
usb den tek devre ile 30 cihz kontrol
usb den cihaz kontrol eden program
pan tilt motor kontrol bilgisayar + role devre sağ sol yukarı aşağı istinel kordinatlara otoamtik döner
uydu anten motor kontrol tüm uydulara progmalaanan yerlee otoamtik herşey veri tabında kayıtlıdır..
ses kelişmeye göre prolar devreler
sms robot msn üzerinden sms mesaj göndermek her yöne beleş msn: **************@hotmail.com
otomasyon depo malzeme kartlı sistem uyelik personel takip...... barkod..
bunlar aklımdan yazdıklarım ve başardım

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben eve hırsız alarmı taktıracağım, kendim takabilirmiyim?

takabilisin hatta kurulum cd si ile beraber alabilirsin.

Arkadaşlar bana kartlı giriş çıkış sistemi lazım hem mesai hesaplayacak hemde personel takibi yapacak mevcut kullandığım sistemden memnun değilim eğer elinizde demo felan varsa gönderirseniz sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,932
Son üye
yyasar

Yeni konular

Geri