Neutron DVR Kayıt Cihazı 4 Kamera Girişli 200 TL Almaya Değer mi?

sayın cenk 45 üye 46 o şekilde konuşmuyor ama
ben bir tek ürünu satmam oda balitech hiç bir malıda kötülemem çünkü onlardan ekmek yiyorum
Ayrıca siz bugün tibetin ürünlerini yarın başka bir ürünü satabilirsiniz..
ayrıca sayın cenk 45 siz manisadasınız galiba bende sürekli oralarda çalışıyorum bir çayınızı içmek isterim
saygılar

Evet Altan bey manisa akhisarda firmamız buyrun herzaman beklerim.

Ben bu cihazların iç elektronik kartlarını görmek isterim.Karşılaştırmak için.
Bu bir fikir verebilir cihazların imalatına ne kadar önem verildiğini.
Balitech ve Neutron kartlarıda buraya koyabilirmiyiz acaba...
aslında hepsinin birbirine benzediğini
düşünüyorum, aynı sınıfta olanların tabi ki...
Bullwark, oldukça özenli bir devre gibi.

Bencede mantıklı neutron ve balitech içinde kullanılan devreler okunacak şekilde gözlemlerde iyi bir şekilde görülecek şekilde konması mantıklı derim.

Arkadaşım bahsedilen cihaz normal standartlarda ve kullanışlı bir cihaz aynı fiyata vga çıkışı olmayan cihazlar var ve kimi yerde monitör kullanmak zorunda kalıyorsun sorun çıkıyor convertörle falan filen uğraşıyorsun kullandım tavsiye ederim fiyatta iyi 100 tlyede kayıt cihazı var ama süs olsun diye satıyorlar

Ayrıca cihazların kıyaslanmasında içindeki kartların gerçekten hardware donanımlı olup olmadığı anlıyorsanız bilinmelidir.

neutron gercekden kullanımı ve arayuzu basıt ınternet uzerındekı verı aktarımında cok basarılı olan bı cıhaz bu anlamda tavsıye ederım yanlız ...
fıyat konusunda bısey dıyemem ve bu cıhazda vga ve hdmı cıkıslarında goruntu cok guzelken compozıt cıkısı analog oldugundan dıjıtal gırıslı lcd tvlerde camur gıbı goruntu almana sebep olur compozıt cıkısı yanlız tuplu tvlerde cok ıı goruntu verıyor buda cıhazın bı kusuru olarak sayılablır....

s.a arkadaşlar bu neutron tr-04c modelinin iphone ayarlarını ve programlarını bulabilirmiyim

tayama xrs 8804 4 kanal 100 fps+2tbhdd desteği+iphone 3 g desteği+multi cms programı+dual stream+4 kanal ses girişi+vga+rs-485 speed dome kontroller vs vs vs 130 usd+kdv ...

neutron marka bu cihazda 200 tl deniyor fiyat bana 8 kamera girişli gerektiği için iki adet alsam bu üründe ilerleyen zamanda kullanan arkadaşlar veya ürünü tavsiye edilip alınacak bir cihazmı diye bir adet daha ilan var bunun gibi bu forumda lg marka 16 kamera girişli 500 tl oda birde üste benden skystar uydu kartımı ister arkadaş sizce bu sıfır ürün alınır derseniz bunu yoksa 16 kamera girişli lg marka dvr kayıt cihazı kaliteli garantisi yok ama bu ürünü hiç kaçırma çok güzel cihaz derseniz onu alıcam sizden cevap bekliyorum arkadaşlar.

Sayın neoncu;

İmla kurallarına noktaya, virgüle bağımlı değilsiniz anlaşılıyor.Fakat şu yazdığınızı okuyana kadar yoruldum ve hiç birşey anlamadım! Bir dur durak olmalı yazdığımız yazılarda onu ise nokta ve virgül gibi noktalama işaretleriyle sağlıyoruz duymuşsunuzdur illa ki... Hatırlatmak istedim.

Saygılar.

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri