Neutron DVR Kayıt Cihazı 4 Kamera Girişli 200 TL Almaya Değer mi?

neoncu

Üye
neutron marka bu cihazda 200 tl deniyor fiyat bana 8 kamera girişli gerektiği için iki adet alsam bu üründe ilerleyen zamanda kullanan arkadaşlar veya ürünü tavsiye edilip alınacak bir cihazmı diye bir adet daha ilan var bunun gibi bu forumda lg marka 16 kamera girişli 500 tl oda birde üste benden skystar uydu kartımı ister arkadaş sizce bu sıfır ürün alınır derseniz bunu yoksa 16 kamera girişli lg marka dvr kayıt cihazı kaliteli garantisi yok ama bu ürünü hiç kaçırma çok güzel cihaz derseniz onu alıcam sizden cevap bekliyorum arkadaşlar.

KORE MALI 4 KANAL KAYIT CİHAZI-GARANTİLİ- sahibinden.com'da

neutron marka bu cihazda 200 tl deniyor fiyat bana 8 kamera girişli gerektiği için iki adet alsam bu üründe ilerleyen zamanda kullanan arkadaşlar veya ürünü tavsiye edilip alınacak bir cihazmı diye bir adet daha ilan var bunun gibi bu forumda lg marka 16 kamera girişli 500 tl oda birde üste benden skystar uydu kartımı ister arkadaş sizce bu sıfır ürün alınır derseniz bunu yoksa 16 kamera girişli lg marka dvr kayıt cihazı kaliteli garantisi yok ama bu ürünü hiç kaçırma çok güzel cihaz derseniz onu alıcam sizden cevap bekliyorum arkadaşlar.

KORE MALI 4 KANAL KAYIT CİHAZI-GARANTİLİ- sahibinden.com'da

arkadaşım o fiyat orada 200 tl değil dolar farkında değilmisiniz ayrıca 200 dolara ben size 3 g destekli 4 lü sesli tükçe 100 fbs cihaz vereyim incelemek isterseniz. CN-804 4 Kanal Görüntüde,1 Kanal Ses,100 FPS Kayıtta 100 FPS Gör bakabilirsiniz

HR04 modelini ben kullandım gayet iyi bir cihaz...arayüzü basit,müşterim bile bir takım ayarları kendine göre değiştirmeye başladı,şu an kullanımda zaten,rahatlıkla tavsiye edebilirim...

kolay gelsin.....

aynen mürsel beye katılıyorum o cihaz çok iyidir.

merhaba arkadaşlar bu tr modeli arkadaş ilk önce 200 tl idi fiyatı daha sonra dolar yapmış bendede bir yanlışlık yok ben çünkü ürünün istanbulda tibet elektrnonik adında dağıtımıyla ilgili bir merkez bayii sanırım onunla görüştüm biz bu ilana müdahale ederiz dedier piyasanın altına indirilemez diye bir cümle geçti yanlış hatırlamıyorsam sonra ben ilanı verdikten sonra satıcı dolara çevirrmiş.ben yanlız daha sonra satıcı ile görüştüm 8 kamaera girişlisini ilanda koymuş 385 tl ye veriyor bu yanlız sizin dediğiniz hr modeli değil tr moderlidir TR 08 modeli 385 tl ye çarşanba günü almayı düşünüyorum hayırlısı ile düşüncemde sizce bir sorun yaşamam diye düşünüyorum sizler ne dersiniz çok araştırmalar yaptım nihayetinde bu markayı kötüleyen olmadı artık sizlerin son sözü ile alıcam. neutron tr 08 model özellikleri.
ÜRÜN KORE YAPIMI OLUP 2 YIL GARANTİLİDİR..

Teknik özellikler

Video Formatı NTSC / PAL , 8 KANAL 200 fps REAL TİME KAYIT CİHAZI
Network var
Kamera Girişi 8 Kanal BNC (Composite)
Ses Girişi 4 adet
Video Çıkışı 2 Kanal BNC, VGA
Backup 2 Adet USB, CMS
Display Frame Oranı Real Time NTSC: 240 frame (8x30 frame/sn), PAL:200 frame (8x25 frame/sn)
Kayıt Frame Oranı Real Time NTSC: Max. 240fps PAL:Max. 200fps - Real Time NTSC: Kanal başına 30fps/sn PAL:Kanal başına 25fps/sn
HDD Kapasitesi Bir Adet 2 TERABYTE lik HDD Takiliyor.
Oynatma Çözünürlüğü NTSC:704x576 PAL:704x480
Kayıt Çözünürlüğü NTSC: 352x288 PAL: 352x240 - NTSC:704x576 PAL:704x480
Video Sıkıştırma H.264
Kontrol Mouse,Uzaktan Kumanda, Explorer, CMS
Kayıt Arama Zaman, Tarih, Olay (Tam Ekran

neoncu arkadaşım ben tibetin ürünlerini satıyorum ürünler kaliteli ve iyidir bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım.ürün dediğiniz gibi kore malıdır.Almak istiyorsanız almanızı tavsiye ederim.ama dikkat edin neutron marka adında bir çok çakma mal var.aldığınız yeri iyice araştırıp öyle alın.kolay gelsin..

neoncu arkadaşım ben tibetin ürünlerini satıyorum ürünler kaliteli ve iyidir bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım.ürün dediğiniz gibi kore malıdır.Almak istiyorsanız almanızı tavsiye ederim.ama dikkat edin neutron marka adında bir çok çakma mal var.aldığınız yeri iyice araştırıp öyle alın.kolay gelsin..

aynen katılıyorum tibetin ürünlerini bende kullanıyor ve satıyorum heleki tr 04 modelimi çoğu montajımda kullandım sonuç harika 0 problem allah nazardan saklasın.özellikle uzaktan izleme gerçekten sorunsuz ve hızlı...

o c,hazla neutron u kıyasladığınıza inanamıyorum!!!

kardeşim sisin kullandığınız ürün iyide bizimki kötümü ne demek şimdi bu
ben kullanıyorum satıyorum sorunumda yok neutron da kullandım ondada sorunum yok şimdide bu malı satıyorum yarın başka bir malı satarım ondada sorunum olmaz anlayan anlar

Bizimde size birşey dediğimiz yok altan bey 2side kaliteli olabilir biz neutron sattığımız için tibetin ürünleri iyidir diyoruz.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri