lg 16 kamera +ses girişli dvr kayıt cihazına yorumlarınızı bekliyorum.

neoncu

Üye
Merhaba arkadaşlar aşağıdaki linkteki cihaza 500 tl ve skystar usb uydu receiver vermeye değermi birde ide sistem harddisk ile çalışıyormuş sanırım artık idede kayıt yapmak için yükek kapasitede bir terebayt harddisk olmadığı için ide çıkışı sataya çeviren çeviriciler var bu çevirici parça ile sata harddisk alsam problem yaşarmıyım ve bu fiyata gerçektende alınırmı yarın öbür gün problem yaşarsam tamirini yaptırmada problem yaşarmıyım.

Satılık LG DVR - Orjinal kore malı muhteşem bir cihaz çin yada o sahibinden.com'da

Cİhaz orjinal kore malıdır zaten LG markasıda samsung gibi kore menşei bir markadır.

Cihazın donanım özellikleri oldukça üst seviyededir birçok dvr cihazında bulunmayan özellikler bu cihazda mevcuttur ayrıca çok şık tasarımı ilede monte edeceğiniz yerde sırıtmaz ve modernize bir görüntü sunar.

Mesela birçok 16 kanal dvr cihazında ses kanalları 4 yada max 8 kanaldır bu cihazda ses kanalı tam 16 kanaldır.

4 tane harddisk bağlanabiliyor ayrıca üstünde orjinal optik okuyucu ve kaydedici vardır.

3 tane spot bağlanabilir.

Jog Shuttle ile kolay kullanım.

16 tane PIR sensor bağlanabiliyor.

Bunun gibi birçok özelliği bünyesinde bulunduran cihazdır.Aşağıda cihazın bazı özelliklerini yazdım ve yazmadığım birçok özelliği mevcut ayrıntılı dökümanı isteyen kişiye gönderebilirim.

Bu cihazın sıfır fiyatı oldukça yüksek bir fiyattadır ve bu ürünü 500-1500 lira fiyatındaki çin malı yada markasız ürünlerle kesinlikle kıyaslamayın sonuçta bu ürün dünyaca ünlü LG markasıdır ve orjinal kore malıdır.

Fiyatıda oldukça uygun tutuyorum...

MPEG-4 Standartı ve H.264 Standartı
Max 400IPS@352x288 Kayıt Hızı
Çeşitli KayıtÇözünürlük
[704x480 / 704x240 / 352x240]
Triplex
Max 2 TB Dahili HDD (4 HDD'yi Destekler)
LG DVD-R/RW üzerindedir.
1 USB 2.0 Port
16 Kanal Ses Kaydı
16 Alarm Girişi ve 4 Alarm Çıkışı
e-mail ile Alarm Bildirimi
Kullanıcı Dostu GUI Sense (Grafik Kullanıcı Arayüzü)
IR Uzaktan Kumanda ve Jog Shuttle ile Kontrol
USB'den Sistem Upgrade
Çeşitli Harici Cihaz Bağlantı Olanağı
USB Memory Stick, USB Flash Disk, Dahili DVD-R/RW,
Dahili DVD-R/RW (opsiyon), Network
Birçok Yedekleme Birimlerini Destekler
SCSI HDD, USB HDD, 1394 HDD
Pre-Alarm
Watch Dog

iyi akşamlar arkadaşım
öncellikle şunu söylemek istiyorum dediğiiz gibi ide hardiskler kalkıyor artık satalar var 750 tl diyorsunuz ve kullanılmış yenisi ve daha yüksek özellikler 1000 tl civerinda bana sorarsanız değmezdiye düşünüyorum en azından 2 yıl başınız ağrımaz tabiki karar sizin
ayrıca dönüştürücü kullanırsanız ben sorun yaşarsınız diye düşünüyorum satalar 7200rpm de ideler 5400 rpde çalışıyor bu sorun olur diye düşünüyurum ancak bu konuda tam emindeğilim sizi yanıltmak istemem tabiki umarım yardımcı olmuşumdur
saygılar

bence iyice incele cihazın realtime olup olmadığı yazmıyor.

satışı yapan beyefendinin sorduğumda verdiği verdiği cevaplamalar vs sorulara cevap vermemesi sizlerden aldığım bilgiler doğrultusunda sorduğumda abuk subuk cevaplar ile kaba konuşma yazılarından dolayı iptal ettim.malum ülkemizde bu tip insanlarında piyasada elinde bir ürün olupda satış yaparken karşısındaki alıcı insan sanki onlardan parasıyla alırken bile üzücü sonuçlarlada karşılaşıyor bende bu durumda kalarak satıcı şahıstan alışverişimi iptal ettim.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri