Projeme yardımcı olur musunuz ?

marqinal

Üye
Ben canakkale 18 mart üni okuyorumda bir proje ödevi aldım Projemde bir dolap içinde İnsülünn denen bir ilacı sabit bir sıcaklıkta tutmak ve derece düştügünde telefona mesaj olarak bilgi gnderme işlemini yapmak istiyorumda mesaj yollamayı nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

çok kaliteli vede harici bir termostat kullanırsın ayrıca akü bankası zengin bilgisayar güç kaynağı tavsiye ederim elektrik kesintilerine karşı mesaj yerine telefon arama modülü de işini görür ama termostat mesaj yada tel arama modülünü nasıl tetikleme yapar onu bilemem, uyarı özelliği olan termostat bulabilirsen problemin çoğu çözülüyor gibi

Abi ben bir arama modülü buldum da ben mesala derce düştügünde veya artıgında beni çaldırmasını istiyorum o baglantıyı nasıl yapailirim ?? ü

dediğim gibi alarm uyarı verebilen bir termometre yada termostat bulabilirsen örneğin siren ucunu arama modülünün tetikleme ucuna bağlanır

ENDA nin PLC lerinde mail atabilme ozelligi var. Sayet PLC yi internete baglama imkanin varsa ( yani ucunda internet olan bir ethernet kablosunu PLC ye baglayabiliyorsan ) istedigin sicakligin altina ya da ustune cikinca ya da istedigin zamanlarda yada her ne sekilde istersen yine istedigin mail adreslerine durumu bildiren mailler atabilir. Bu sistemi 350 - 400 tl ye maledebilirsin.

Kullanman gereken urunler:
ELC386R
EDT2411-24-R-RS
NTC-APT-1,5T

NexusHD2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,908
Son üye
EFZA