AirTies RT-204v2 kablosuz erısım.:(

soshi

Üye
slm arkadaşlar öncelıkle kolay gelsin elimde airties-rt204v2 modem var, su anda calısmakda olan modemın markası
.airmak pıkatel - 101 ve mesafe 20mt burdan kablosuz alıp kablosuz rt204 ile dağıtmam mumkunmudur kablo cekme sıkıntısını
ortadan kaldırmak istiyorum.biraz araştırdım mesh die bir özelliği var ama yapamadım.paylasım ıcın sımdıden teşekkür ederim

mesh özelliği var pikatel de mesh özelliği var mı bilmiyorum.access pointler bu iş için kullanılır.

merhaba mesh bağlantıyı kullanmak icin, web şifreleme türünü her iki modemde seçmen lazım.ikisinin de şifreleri web olacak ve aynı olacak. kanal numaralarını aynı ayarlamalısın. ondan sonra her ıkı modem acık ıcın ara yuzden meshı sec ve baglantı noktalarını buldugunda senın dıger cıhazı sec bundan sonra kullanbılırsın. kolay gelsın.

yardımından dolayı cook tşk ederım öncelıkle ben evdekı modemde alıcı ve verıcı olarak kullanmak ıstedıgım modemde mesh acıyorum karsı ana modemı buluyor. ilk önce kabul etmıyordu şifreleme türü aynı olması gerek diyordu düzelttim bu sefer mac adresı ıle eklıyor ama bağlanmıyor bu ıslemı ana modemde demı yapmam lazım yalnız karsı modemın markası aırmak pıkatel 101 onda kı mesh ozellıgı farklı sanırım ne gıbı yol ızlemem gerekli.

mesh özelliği var pikatel de mesh özelliği var mı bilmiyorum.access pointler bu iş için kullanılır.
daha önce bırkac kışı yapmış ama net açıklama yapmamış araştırmalarımda.

Moderatör tarafında düzenlendi:
airties teknik servisini ararsan onlara sana yardımcı olurlar diye düşünüyorum.bende mesh özelliğini kullanarak bağlanmak istemişitim ama beceremedim.şimdi access pointle modemden kablosuz olarak aldığım interneti kabloluya çevirerek kullanıyorum masaüstü pc imde

benım pc masa üstü değil normal wifi adaptörle kullanıyorum ama yınede ıcımde bır uhde kaldı madem elımde bosda modem var değerlendirmek istedim belki başka arkadaşlarada lazım olabilir aynı konu.

pıkatelde mesh yok ama su özellik var Bridging (Köprüleme) aynı mesh gibi yani.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri