telefon tavsiyesi hk.

seco_

Paylaşımcı üye
arkdaşlar telefon almak istiyorum aklımda bir tane var ama sıkıntı çıkarırmı bilmiyorum kullandıysanız cevap bekliyorum aklımdaki samsung galaxy s 2 telefon yurtdışından geleceği için garantisi yokmus 700tlye telefonu fazla kullanınca (Oyun İnternet vs) ısınma falan oluyomus doğrumu ?

seko ben oğluma aldım mukemmel telefon yanlız elektronik cihazlarda markaya fılan guvenme şansına guvenerek al derım:) fiyatıda iki telefon aldım ikisi 1200 tl

aşırı derece ısınma oluyormus. özellik olarak gayet güzel abimdede s3 var sıkıntı olmuyomus

yurtdışı telefonları kayıt ettirmek için 100 tl ücret alıyor artık devlet. bunuda gözönünde bulundur alırken. htc de düşünebilirsin uygun fiyata güzel telefonları var.

bence güzel telefon pek ısınma soruna falan farketmedim. tavsiye ederim...

ben kayıt işlemine karışmıyorum sadece 700tl verip çalısır halde alıcaktım ısınma sorunu kafamı karıstırdı

:)kendıme samsung galaxy pocket super telefon yeni çıktı pıyasaya hemde ucuz ben 200 tl ye aldım

telefon konusunda asla yeni ürünlerden alma derim.
çünkü 5 ay sonra fiyatı yarılanır. aynı fiyatla daha iyi modeller çıkar.
bugün 500-700 lira gibi cuzi fiyatla satılan telefonlar bundan 6 7 ay evvel 1000 tl den fazla fiyatla satılırdı.
akıllı telefon almayı düşünüyorsan eğer
asla bilgisayarın verimi beklememeni tavsiye ederim. asla bilgisayar kadar hızlı değil
hiç bir paket programı kurmasan dahi kullana kullana yavaşladığına şahit olabilirsin.
samsungun android güncellemeleri kimi telefonlarda var. kimilerinde yok rom yükleme falan onlarla uğraşmak zorunda kalıyorsun
bende cha cha var. güncellemelerde bir sıkıntı çekmedim ama bu telefonun da ön belleği yetersiz. ha birde teknik eleman olduğun için camı çerçevesi sağlam olmalı. kimi telefonlar vardır 2 ay içince ekranı çizilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri