rf 232 Kablosuz Haberleşme

Merhabalar. Amacım bir proje geliştirmek değil evdeki bir ihtiyacı karşılamak. Ups imi büyüttüm ve evin girişine kurdum. rs 232 ile bilgisayara bağlayıp haberleşiyorum kendisiyle. bilgisayar ve ups artık 20m mesafede ve ben bu kadar kablonun evde dolaşmasının çirkin olacağı görüşündeyim. aşağıdaki ürün hala satışta olsa idi çok memnun kalacaktım, ürünü kullanıp kablo sorunumu çözecektim. İnternet de araştırdığımda benzer ürünler 200 tl üzeri fiyatlarda. yurt dışında rs232 den aldığı sinyali bluetooth aracılığı ile ileten sistemler de var. ancak ülkemizde ya yok yada fiyatları çok yüksek. konu hakkında yorum ve yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler.

https://www.kontrolkalemi.com/forum/yeni-urunler/54285-kablosuz-ssri-port-iletisimi-baveco-rf.html

www.udea.com buradan bulabilirsin yerli üreticci ve fiyatlar uygun. firma ankarada yetiliki İbrahim bey.

Teşekkürler ama ben bu firmayı incelemiştim aşağıdaki ürün var ama fiyatı 259tl. iki tane alıcam sizce normal mi bu fiyatlar.
RF MODEMLER

ayrıca bahsettiğim üreticinin yeni sitesini de buldum. sahibinden.com dan satış yapıyor ancak tek modül 60$.
ben toplamda 100tl düşünüyorum fazla mı iyimserim.

evet yeni fiyatları biraz abartı olmuş. 100-150 tl arası normal ikisi için.

bence de 150 iidir

başka firmlara bak bulursun ucuzunu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Hocam

Baveco urunler surekli satiyoruz herhangi bir stok sorunu yok bize Baveco yada 507 724 46 06 numarali telefondan ulasabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,843
Son üye
hvncrblt

Yeni konular

Geri