Telsiz yayınlarını da dinleyebileceğimiz bir radyo: Grundig YB 400

nnur

Üye
Grundig YB 400, 30 MHz'e kadar tüm kısa dalga bandı frekanslarını dinleyebiliyor.
SSB yayınları da dinlenebiliyor. Kulaklık çıkışı üzerinden FM Stereo dinlenebiliyor.

Böyle bir radyonun fiyatı sizce ne kadar olmalı. Satacağım, onun için görüşlerinizi rica ediyorum.

Grundig YB 400, 30 MHz'e kadar tüm kısa dalga bandı frekanslarını dinleyebiliyor.
SSB yayınları da dinlenebiliyor. Kulaklık çıkışı üzerinden FM Stereo dinlenebiliyor.

Böyle bir radyonun fiyatı sizce ne kadar olmalı. Satacağım, onun için görüşlerinizi rica ediyorum.

sanırım dün popüler bir ilan sitesinde bu radyo ile ilgili 85 tl'lik ilanınıza rastladım. bugün için işlem yapıp radyoyu satın alacaktım ama bugün baktığımda ilan silinmiş. dinlenebilen frekans aralıkları, yayın türleri vs. konularında çok fazla bilgi sahibi değilim benimki biraz nostalji sevdası. yeni üye olduğum için özel mesaj gönderemiyorum, o nedenle eğer radyoyu satmayı düşünüyorsanız mesajınızı bekliyorum.

Evet ilan benimdi. Çabucak birisi satın almış, gönderdim. Elimde başka iki tane daha var. Biri eski bir Grundig SW MW 5 bantlı. Diğeri ise Pioneer FM MW LW set üstü. Resimleri aşağıda, ilgilenirseniz detaylı bilgi verebilirim.

İyi günler.

ilginiz için teşekkür ederim ama daha çok küçük (cep boy) radyolarla ilgileniyorum. satıldığına üzüldüm, bu da hızlı hareket etmemenin cezası olarak bana ders olsun. size de iyi günler.

Şöyle bir şey de var. Sadece FM bandı. kulaklığıyla birlikte...

fiyat olarak düşük vermişsiniz biryerde 42$ ve 75 $ arasında fiyat veriyorlar

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,915
Son üye
eylulllll33

Yeni konular

Geri