MS48C Numarayı Gösterme Arabirimi Hakkında Yardım

jek_murat

Üye
Slm arkadaslar bende karel ms48c 6/18 santral var bu santrala numarayı gosteren cıd modulu aldım yanlız nasıl kurulucağını çözemedım kartın uzerıne ıkı turlude takılıyor bu kart ıcerısınden bırde soket cıktı nasıl takıcagımı ve o soketın ne ıse yaradıgı hakkında yardım ıstıyorum ılgılenırsenız sevınırım

bu konuda bana yardım edebılecek bırısı yok mu arkadaşlar

Merhaba Murat,

Santralin orta kısmını kartı takıyorsun kartın üzerindeki soketler sol üst tarafa dogru denk geliyor,kartın kutusundan cıkan kabloyu santralin üzerinde konsol yazan tarafa bir tarafını takıp diger ucunu ise cıd kartın üsteki yerine takıyorsun cıd kartın altına yere ise konsoldan gelen kabloyu takıyorsun işlem bu kadar

Değerli arkadaşım yukarıdaki arkadaşın bahsettiği gibi kartı takman lazım daha sonra da santralin dış hatlarını CID özellikli olarak servise açman lazım servise açmak için santralin operatör telefonun dan programlama kodunu tuşladıktan sonra 89 DD 111 olarak servise açabilirsin DD: Dışhat numarasıdır01,02,...10 Gibi.

saolun çok teşekür ederim arkadaşlar uzun zamandır gırmıyordum gördüm cvblarınızı şimdi hallettim ben o konuyu azcık kafa yormak mantık yurutmek yettı bana iyi bayramlar cümleten

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri