wirelesss yardım

cillop2006

Üye
arkadaşlar sorum şu bende wireless modem var bildiğim kadarıyla çıkan sinyal radyo frekansı bu anteni çatı antenine bağlasak ne olur lütfen

bende de vınn var bende vınn ın anten çıkışından kablo uzatcaktım dışarıya daha fazla çekermi diye
olurmu acaba? nasıl olur öyle yapsak?

arkadaşlar sorum şu bende wireless modem var bildiğim kadarıyla çıkan sinyal radyo frekansı bu anteni çatı antenine bağlasak ne olur lütfen

Apartmanda oturuyorsan apartmandaki herkes rahatlıkla kullanabilir wireles'ini fakat şifreyi bilmeleri gerekir, Senin için birşey değişmez.
Bağlamada ki amacınız nedir ?

bende de vınn var bende vınn ın anten çıkışından kablo uzatcaktım dışarıya daha fazla çekermi diye
olurmu acaba? nasıl olur öyle yapsak?

Daha fazla çekmesi için Baz istasyonuna yakın olman lazım. Yada baz istasyonuna kadar kablo çekeceksin :)

kendi modemimin anten çıkışına bildiğimiz t şeklinde çatı anteni taksak mesafe uzarmı tşk

internetten çanak antenle wirilles diye aratın. ben arkadaşıma yapmıstım.küçük bir çanak alın bi de yüzeyi bakır olan silindir şeklinde bir kap alın( kayve kabı oolabilir.)tam ortasından del ve adaptörünü içine yerleştir.sonra bu kabı çanağın elembi yerine yerleştir.al sana mükemmel bi wirlles çanak

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,808
Son üye
Baharnev

Yeni konular

Geri