Cep telefonu titreşimi ile start stop

asad

Üye
Merhaba arkadaşlar öncelikle kolay gelsin geçenerde bana böyle bir soru geldi ama bu soru karşısında kararsız kaldım daha dogrusu suskun kaldım cep telefonu titreşimi ile start stop yapabilme diye bir sulama pompasını sizce böyle birşey mümkünmü mümkünse eger yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar...

yapılabilir ama sağlıklsız olur telefon titremede calısır. bu sıkıntı sms geldiğinde arandığında afalan motoru etkiler.
kişiye ozel titreşim tanımlaması yapılabilirmi onu bilmiyorum daha dogrusu öyle telefon görmedim sadede çalan zil sesi tanımlanabiliyor diye biliyorum

Sizde projesi şeması mevcutmudur acaba vallaha kimi telefonlarda ton ata vs kullanılıyor bir telefon modelindede görmüştüm titresim olayını elinizde varsa yardımcı olursanız sevinirim size şimdiden teşekkür ederim...

elimde proje mevcut değil maalesef ama bir devre çıkartayım DTMF olayına baktınızmu hiç?

peki cep telefonuyla uzaktan kontaktörü çekebilmemizin imkanı var mı .bi zahmet yardımcı olurmusunuz

benimde ihtiyacım olan konu bu yapmayı düşündüğüm iki sistem var biri zahmetli telefon ile mikro denetleyiciyi seriportile haberleştirmek zahmetli
diğeri dtmf çözerek bu bast
kontaktörün yapısı nasıldır? bilgi verebilirmisiniz?

ArkadaşLar ben bu sistemı kapı otomatiqinde kullandımda TürkceLL saolsun bi rahat durmadı.)

hehe evet o olay var o yüzden titreşim pas geçilecek siz projenizin detaylarını paylaşabilir misiniz?

hehe evet o olay var o yüzden titreşim pas geçilecek siz projenizin detaylarını paylaşabilir misiniz?

Proje bu sadece cep telefonu üzerinden sulama kuyusuna star stop yapabilme ama titreşimle olsa daha iyi olur diye düşünüyorum :S

arayan herkez veya mesaj geldiğinde titrer durur. bu sıkıntı oluşturur

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri