Audio diafon sistemleri arıza notları

as 202 sistemde bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim sistemin kapı otomatiği ilk 15-20 snye calısıyor sonra ki zamanlarda calışmıyor kapı açılınca tekrar devreye giriyor sebebi ne olabilir?tşkler

Kapı otomatiği santralden bağımsız çalışırlar.Yani evinizdeki şubeden kapı otomatiğine bastığınızda kapı kilitinin bobini enerjilenmiş olur.
*Sizdeki sorun diğer dairelerde de oluyorsa kapı kiliti bobininde temassızlık veya sıkışma,
*kapı kiliti; kapı açıldığında kendini her zaman kurmuyordur.
*Bağlantılarda gevşeklik veya temassızlık olabilir.
*Eğer sorun sadece sizin dairede ise şubenizin sağlamlığını kontrol ediniz.

tşkler fakat sorun tek daire değil genel bağlantılarımı kontrol ettim bağlantılarda sorun yok ve kapı açılıp kapandığında kapı otomatiği butonu kapıyı açıyor ama bi kac snye sonra devre dışı kalıyor ben olayı karta bagladım ama yinede kesi sonuc arıyorum tşkler

as 202 sistemde bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim sistemin kapı otomatiği ilk 15-20 snye calısıyor sonra ki zamanlarda calışmıyor kapı açılınca tekrar devreye giriyor sebebi ne olabilir?tşkler

Merhabalar
Kapı otomatiği sistemi as202 santrallerden bağımsız olarak çalışıyor
Şubeye giden 7 (siyah) 8 (gri) kablolar şubedeki k.otomatiği açma butonuna sistemden bağımsız olarak bağlıdır

diafon un konuşma tuşuna bastım zaman kırmızı ışık yanıyor ve zil panasundan gürültülü ses cıkıyor

arkadaşlar görüntülü diafon sisteminin tesisata aktarılmasını açıklamalı yazabilirmisiniz ilk deneme

Audio görüntülü düofon şubesi monitor vertikal açmıyor. Ortada bir çizgi? Hangi elemandan olabilir.

diafon un konuşma tuşuna bastım zaman kırmızı ışık yanıyor ve zil panasundan gürültülü ses cıkıyor

Santralın şube bağlantılarını ayırıp dairelerden sökeçeğiniz bir şubeyi santrala bağlayın. Santral bu şekilde çalışıyorsa tesisat veya bir şube arızası yok yine aynı tepkiyi alıyorsanız santral arızasıdır.

merhaba arkadaşlar. bende 3 daire arasında sadece konuşmak istiyorum. bunun içinde diafon veya daire arası konuşma sistemlerindenmi kurmam gerekir veya tavsiye edebileceginiz daha kolay bir çözüm varmı acaba.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri